İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Xiaomi MIUI 13 almayacak modeller aşikâr oldu

Xiaomi MIUI 13 almayacak modeller aşikâr oldu

featured

Xiaomi’nin bir sonraki arayüzü MIUI 13 yolda. MIUI 13 sürümü yıl sonunda tanıtılacak ve çok geçmeden akıllı telefonlarla buluşacak. Yeni sürüm akıllı telefonlardaki deneyimi üst düzeye çıkaracak.

Yeni sürümün gelmesine az bir süre kala MIUI 13 hakkında sızıntılar giderek artıyor. Her geçen gün yeni bir haber daha geliyor. Kısa süre önce MIUI 13’ün yeni widget tasarımını gösteren görüntüler de ortaya çıkmıştı. Bugün kullanıcıları memnun etmeyecek bir detay daha paylaşıldı. Buna göre Xiaomi MIUI 13 alamayacak modeller belli oldu.

Xiaomi MIUI 13 alamayacak modeller

Popüler olan bazı cihazlar Xiaomi MIUI 13 güncellemesini alamayacak. Çinli teknoloji devi normalde desteklenmeyen bir kaç modeli için dahi 12.5 güncellemesini sunacağını duyurmuştu. Ancak MIUI 13 için durum böyle olmayacak. 12.5’e kıyasla çok fazla güncelleme ile gelen MIUI 13 bazı cihazlarda desteklenmeyecek. İşte güncellemeyi desteklemeyecek modellerin listesi:

Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro
Xiaomi Mi 9, Mi 9 SE ve Mi 9 Lite
Redmi 8, Redmi Note 8, Redmi Note 8T ve Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Mi Mix 3 5G

Yukarıda söz ettiğimiz modeller kesin olarak MIUI 13’ü almayacak. Bu modellerin hepsi 12.5 güncellemesini aldı ancak durum MIUI 13 için böyle olmayacak. Bu listeye ek olarak Redmi Note 7 serisi ve Mi Mix 2 modellerinin de MIUI 13’ü alamayacağı duyuruldu.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap