1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Usta İsim: Dogecoin’i Bu Düzeylerde Görürseniz Şaşırmayın!

Usta İsim: Dogecoin’i Bu Düzeylerde Görürseniz Şaşırmayın!

featured

Kripto para piyasası analisti Gianni Di Poce’ye göre Dogecoin (DOGE) çok daha yüksek seviyelere doğru ilerliyor. Bir etkinlikte konuşan Di Poce, DOGE’u bir doların üzerinde görürse şaşırmayacağını söyledi. Analiste göre üç yıllık yatay hareketi kıran DOGE’un yatırımcıları yeni zirveler bekleyebilir. İşte Di Poce’nin yorumları

Kripto para analisti: Dogecoin şu anda bir boğa flaması oluşturuyor

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Dogecoin, bu yılın başından itibaren, birçok ünlü ismin desteğini arkasına alarak oldukça iyi bir performans gösterdi. Performansının zirvelerinde olduğu Mayıs ayının ilk günlerinde, 0.73 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırdı. Yazım sırasında 0.28 dolardan işlem görüyor – yani rekor seviyesinden yüzde 61.5 kadar geride.

Ancak bir analist, DOGE fiyatına yönelik olumlu yorumlarda bulundu. Benzinga Crypto Trading Festival’de konuşan Di Poce, “DOGE’u bir doların üzerinde gördüğünde şaşırmayacağını” söyledi. Di Poce, finansal analiz ve piyasa araştırma şirketi The Mercator’un başkanıdır.

“DOGE’da fiyat eğilimi yoğun olacak”

Piyasa analisti, coin’in şu anda bir boğa flamasına benzer bir şey oluşturduğunu ve üst trend çizgisini kırması durumunda yeni zirveler beklememiz gerektiğini açıkladı. Ayrıca Dogecoin’in son zamanlarda üç yıllık çoğunlukla yatay bir sürüklenmeyi kırdığını, direnci kırdığını ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördüğünü açıkladı.

Ticarete konu olan bir mal ne kadar uzun süre yatay hareket ederse, eğiliminin o kadar yoğun olacağı fikrine traderlar arasında yaygın olarak inanıldığından bahsetti ve bu durum, Dogecoin hayranlarının büyük bir yolculuğa çıktığını gösteriyor. Rapor, Dogecoin’in fiyatını 0,30 doları geçebilecek bir boğa flaması oluşturduktan sonra yükseliş eğilimini yeniden ateşleme umudu olduğunu öne süren yakın tarihli bir çok piyasa analizini takip ediyor.

Bir CoinGape analizine göre Dogecoin, aylık en yüksek seviyesi olan 0.35 dolara ulaşmasının ardından yüzde 20 düşmüş olsa da, son iki haftadaki fiyat hareketi, güçlük mum grafiğinde bir yükseliş kaması çizmiş durumda. Analize göre formasyonu etkinleştirmek için yukarı yönlü bir kırılma gerekiyor ve bu formasyonun yüzde 80 oranında yükseliş eğiliminde olduğu açıklanıyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap