İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Ünlü Milyarder, Dogecoin İçin Ödül Programı Başlatıyor!

Ünlü Milyarder, Dogecoin İçin Ödül Programı Başlatıyor!

featured

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Dogecoin’i (DOGE) harcayanları ödüllendirerek desteklemeye devam ediyor. Takım, ligde hem mal hem de bilet satışları için Dogecoin ödemelerini kabul eden ilk takım oldu. Şimdi Cuban, programa teşvikler ekleyerek DOGE ile satış sayısını daha da artırmak istiyor.

Mavs Cryptomania programı başlıyor: Dogecoin ile yapılan alışverişlere ödül veriliyor

Mavs Cryptomania programı, hayranlara resmi Maverick’in çevrim içi ürün mağazasında Dogecoin ile yapılan alışverişler için para iadesi sağlıyor. Program 13 Ağustos’tan 20 Eylül’e kadar sürecek. Hayranlar, tek bir işlemde minimum 150 dolar harcamak için Dogecoin kullanırken 25 dolarlık bir e-hediye kartı kazanabilirler. Hediye kartı bir hafta içinde alıcıya gönderilecektir ve yalnızca Dallas Mavericks çevrim içi mağazasında kullanılabilir. Satın almalar, mağazadaki ürünleri ve herhangi bir Mavericks ev oyununda süitler ve alt düzey koltuklar için biletleri içerebilir.

Ödül programını açıkladıktan kısa bir süre sonra Cuban, Mavericks’in bugüne kadar 20.000’den fazla Dogecoin işlemini tamamladığını tweetledi. Habere yanıt olarak, Dogecoin yaratıcısı Shibtoshi Nakamoto, “@mcuban’ın dediği gibi, satın almalar için DOGE’u müjdeleyen ilk büyük satıcılardan birini desteklemek istiyorsanız, sizin için hazır” dedi.

Cuban, desteğine rağmen, DOGE’a fazla yatırım yapmadı

Mavericks’in sahibi olmakla birlikte Shark Tank’te yer alan Cuban, bir süredir sosyal medyada kripto para biriminin açık bir destekçisi. DOGE, Cuban’ın Twitter’da tartışmayı en sevdiği konulardan biri ve hatta paylaşımlarıyla piyasayı etkilemekle bile suçlanıyor. Bu, Cuban’ın yakın tarihli bir duyurusunu birçokları için daha da kafa karıştırıcı hale getiriyor.

Cuban, Mavericks mağazasındaki toplam mal satışını DOGE aracılığıyla tartışırken, 500 dolardan daha az coin’e sahip olduğunu söyledi. Ayrıca, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Cuban, büyük bir Dogecoin savunucusu ve Nisan ayında, madeni paranın bir şaka olarak başlamasına rağmen, artan benimsenme oranı nedeniyle “dijital bir para birimi haline geldiğini” belirtti. Cuban, 2021’de kripto ve Blockchain teknolojisinde önde gelen bir figür haline geldi ve Ethereum tabanlı ölçeklendirme çözümü Polygon, NFT odaklı Alethea AI ve NFT pazar yeri sağlayıcıları Genius gibi birkaç projeyi destekledi.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap