1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Ünlü CEO’dan Tezli Öngörüler: Bu 3 Altcoin’e Bahse Girerim!

Ünlü CEO’dan Tezli Öngörüler: Bu 3 Altcoin’e Bahse Girerim!

featured

Riskten korunma fonu Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, kısa süre önce Bitcoin dominanslık metriğinin yalnızca milyarderler için geçerli olduğunu belirtti. Ayrıca kripto para birimi alanına yeni giriyor olsaydı bahse gireceği iki altcoin projesini açıkladı. BTC ve ETH’de de yükseliş görünümünü koruduğunu söyledi.

Su Zhu: Bu 2 altcoin projesine bahse girerim

Bu yılın başlarında, spekülatif çılgınlık sonucu, perakende yatırımcıların astronomik kazançlar aramasıyla Dogecoin benzeri meme tokenları popülerlik kazandı. Zhu, eğer bugün alana giriyor olsaydı, Solana ve Avalanche’a (ve ekosistemlerine) kişisel olarak bahse gireceğini söyledi. Yine de, kripto para birimleri açısından hem Bitcoin hem de Ethereum’da yükselişini sürdürüyor. BTC’nin, altın’ın piyasa değerini aşacağını, ETH’nin ise sonunda 25.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Şubat ayında, Bitcoin’in uzun vadede 2,5 milyon dolara ulaşacağına dair ilginç bir tahminde bulundu. Ancak bazıları, önde gelen kripto para biriminin çok fazla avantajı olmadığına inanıyor. Ekonomist Alex Krüger geçtiğimiz günlerde “olağanüstü” getiriler arayan kripto para yatırımcılarının paralarını başka bir yere koymaları gerektiğini tweetledi.

Bitcoin hakimiyeti eşikte

30 Temmuz’da çok aylık yüzde 49.25’lik bir zirveye ulaştıktan sonra, Bitcoin’in hakimiyeti rotayı tersine çevirdi ve 10 Eylül’de yüzde 40 işaretinin altına düştü. El Salvador’un, kripto para birimini resmi olarak yasal para olarak kabul etmesi Bitcoin’in değerini artırmaya yardımcı olmadı. Bireysel yatırımcıların paralarını Solana’ya yığdığı ortaya çıktı.

JPMorgan analistleri kısa süre önce amiral gemisi kripto para biriminin küçülen pazar payının kripto para piyasasında aşırı “balonun” bir işareti olduğunu belirttiler. Yazım sırasında, Bitcoin hakimiyeti, yüzde 41 oranında. Bu sırada piyasa değeri ile birinci sırada yer alan kripto para birimi de son 24 saatte yüzde 2’lik bir düşüş yaşayarak 48.000 doların altına geriledi. BTC, 47.791 dolardan işlem görüyor. 64.804 dolara ulaşarak rekor kırdığı 14 Nisan 2021 ile şu anki mevcut seviyesi arasında yüzde 26.1’lik bir düşüş var.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap