1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Ünlü CEO: Herkes BTC ve ETH’ye Bakıyor! Ancak Bu Altcoin Karanlık At

Ünlü CEO: Herkes BTC ve ETH’ye Bakıyor! Ancak Bu Altcoin Karanlık At

featured

Analist Steven Msoh’a göre, Ethereum, merkezi olmayan finansın (DeFi) kralı ve bunda hiç şüphe yok. Analist, bu büyümenin en önemli itici güçlerinden birinin, ‘DeFi platformlarının vaftiz babası’ nitelemesini yaptığı platform olan Uniswap olduğunu düşünüyor. Steven Msoh, Cardano’nun Ethereum’u (ETH) devirmek gibi iddialı bir hedefinin olduğunu ve önemli bir hamlede kendi Uniswap’ına sahip olacağını iddia ediyor. Çok uluslu yatırım ve finans şirketi deVere Group’un kurucusu Nigel Gren ise ADA’nın kripto para üstünlüğü savaşında karanlık at olacağına inanıyor. Kriptokoin.com olarak bu karanlık atın gizemini sizler için çözmeye çalıştık.

Nasıl Ethereum (ETH) katili olunur?

Steven Msoh’a göre, bu yenilikçi sektör, genel olarak finans hakkında düşünme biçimimizde devrim yarattığı için 2020 DeFi yılı oldu. Uniswap kilit sürücüydü ve bir noktada, toplam 2 milyar dolarlık kilitli değerde (TVL), diğer tüm DeFi platformlarının toplamından daha büyüktü. Kasım 2018’de lansmanından bu yana, şimdi 1 milyar doların üzerinde ücret üretti. Analist, Ethereum’u (ETH) devirmenin yolunu şu şekilde açıklıyor:

Bu nedenle, herhangi bir Ethereum katili için sahip olunması gereken ilk şey, kendi Uniswap versiyonudur. Cardaswap DEX, Cardano için bunu yapmak gibi iddialı bir hedefle yola çıktı. Bugün duyurulan platform, Cardano’da otomatik bir piyasa yapıcı olarak hizmet verecek. Herhangi bir kullanıcının, diğerlerinin yerel tokenlerini değiştirmesi için likidite havuzunda likidite sağlamasına izin verecek.

Bir Cardano yardımcı programı tokeni, ancak Ethereum’da

Duyuruya göre, Cardaswap (CADA) olarak bilinen kendi yardımcı program tokenine sahip olacak. Cardano, Ethereum ile rekabet etmek için alandayken, Cardano henüz böyle bir tokeni desteklemek için gereken tüm özellikleri entegre etmediğinden, CADA Ethereum üzerine kurulacak. CADA, daha ​​sonra Alonzo Hard Fork’un başarıyla tamamlanmasının ardından Cardano Blockchain’e köprülenecek. Duyuruda şu hususlara yer verildi:

CADA sahipleri paradan tasarruf edebilir ve daha az ücret ödeyebilir. LP tokenlerini CADA çiftliği için stake edebilir ve ayrıca özel Airdrop’lar için Stake CADA’nın yanı sıra kullanıcıların ADA’nın diğer özel tokenleri gibi çoklu varlıklarda işlem yapmalarını sağlayan yerel bir token olabilir.

Nigel Gren: Cardano’nun fiyatının 3 doları aşacağına inanıyorum

Cardaswap, AMM borsasını bu yılın üçüncü çeyreğinin sonunda başlatmayı planlıyor. Piyasaya sürüldükten sonra, Huobi ve GATE gibi borsalarda listelenme sürecine başlayacak. Platform ayrıca Aralık ayına kadar kullanıcıların NFT’leri basmasına ve ticaretine izin veren bir NFT piyasası üzerinde çalışıyor. Çalışmayı yürüten ekip şu açıklamayı yaptı:

Cardano ağı Blockchain’e işlevsellik eklemeye devam ettikçe, kullanıcılar operasyondaki akışkanlığa ek olarak Cardaswap protokolünde daha yenilikçi özellikler bekleyebilir.

Analist Steven Msoh’a göre, Cardano’nun ADA tokeni son haftalarda, onu yılın başında en popüler kripto para yapan dalgalanmayı yeniden canlandırıyor ve sevinç göz yaşı döküyor. ADA, geçtiğimiz gün % 9,5 kazanarak, analistlerin dönüm noktası olarak gördüğü 3 dolarlık seviyeye daha da yaklaştı.

Ünlü CEO Nigel Green, ADA’nın kripto para üstünlüğü savaşında karanlık at olacağına ikna olanlardan biri. Firması 80.000’den fazla müşteri için 10 milyar doları yöneten Nigel Green, Forbes’a şunları söyledi:

Cardano (ADA) şu anda büyük manşet tutucular Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) hemen arkasında. Cardano’nun fiyatının önümüzdeki ay tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşarak 3 doları aşacağına inanıyorum.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap