1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Ünlü CEO Beklenen Haberi Açıkladı: Bu Altcoin, Dev Borsaya Giriyor!

Ünlü CEO Beklenen Haberi Açıkladı: Bu Altcoin, Dev Borsaya Giriyor!

featured

Yakın bir zamanda büyük bir haber vereceğini açıklayıp kullanıcıları beklentiye sokan Justin Sun, beklenen büyük duyuruyu yaptı. Popüler altcoin projesinin kurucusu Sun’ın açıklamalarına göre VanEck’in Tron ETN’i, dünyanın en büyük borsalarından biri olan Deutsche Börse’de listeleniyor.

VanEck’in TRON ETN’i Deutsche Börse’de listeleniyor

VanEck TRON ETN (VTRX), 21 Eylül’de Xetra’da işlem görecek ve Deutsche Börse’de listelenme onayını resmen aldı. Ardından, VTRX’in 14 AB ülkesinde kullanıma sunulması ve Zürih, Paris ve Amsterdam gibi diğer büyük Avrupa pazarlarına erişimin yolunu açması bekleniyor.

VanEck, SEC’e bir Bitcoin ETF başvurusu sunan ilk varlık yöneticileri arasındaydı. O zamandan beri, 2020’de dünyanın ilk Bitcoin ETN’lerinden (VBTC) birini başlattı ve bunu 2021’de bir Ethereum ETN (VETH) izledi. Bitcoin ve Ethereum’un ardından VTRX’in listelenmesi, TRON için büyük bir olay. Bunun ne kadar önemli olduğunu, Justin Sun da attığı tweet’inde vurguluyor.

Altcoin fiyatı henüz yükseliş yaşamadı

Bu haberin ardından TRON (TRX), henüz önemli bir yükseliş yaşamadı. TRX, yalnızca 0.094 dolar seviyelerinden 0.98 dolara kadar yükselmeyi başarabildi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bugün, Bitcoin ve altcoin’leri etkileyen bir düşüş dalgası piyasalarda mevcut. TRX de son 24 saatte yüzde 10 düşerek bu durumdan nasiplenmiş durumda.

24 saatlik TRX grafiği. Kaynak: CoinMarketCap
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap