1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Ralliler Yapabilir!

Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin Büyük Ralliler Yapabilir!

featured

Blockchain teknolojisinin ve Bitcoin’in popülaritesi ve ana akım olarak benimsenmesi, çeşitli Blockchain’lerin ve bunlara karşılık gelen altcoin projelerinin geliştirilmesine neden oldu. Çoğu yatırımcının gözü Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere bazı popüler altcoin’lere çevrildi. Şimdi, büyüme için potansiyel olarak “ilginç” katalizörlere sahip projeleri, “The Crypto Lark” olarak bilinen kripto fenomeni ve yatırımcı Davis Lark’in analizleriyle inceliyoruz. Az bilinen bir kripto para birimi olan WILD ile başlayalım…

Wilder World (WILD) Nedir?

3D sanatçısı Frank Wilder, Wilder World’ü merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) kullanarak Epic Games’in Unreal Engine’i ile kurdu. Metaverse, Liquid NFT Marketplace’e sahiptir. Yaratıcılar ve koleksiyoncular benzersiz dijital sanat eserlerini basabilir, satın alabilir ve satabilir. “Road to the Metaverse”e göre, Wiami, Airwild Kicks, Wilder Cribs, Wilder NFT Social Network, Wilder Fashion ve davet oyununda yarışmak için yaratıcı sanat araçları olan ‘Wilder Wheels’ adlı bir NFT platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar (Sadece Wiami Oyna-Kazan yarış döngüsü). Tüm bunların yıl sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Altcoin WILD’ın fiyatın ne durumda?

WILD’in fiyatı 2.12 dolardır. 100 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değeri var ve şu anda, CoinMarketCap’te 315. sırada yer alıyor. Son 24 saat içinde, yüzde 40’tan fazla bir kazanç yaşadı. Bunun öncesinde 345. sıradaydı.

EPIK Prime, Huobi Prime’da piyasaya sürüldü

Davis’in ikinci seçimi olan bu proje, üyelerine daha kaliteli oyun içi ve NFT öğelerine erişim sağlayan bir sadakat ödül üyelik programıdır ve tüm Prime üyelerinin NFT ödülleri kazanma şansı vardır. “Premium” oyun içi deneyim, oyun görünümleri gibi dijital öğelerle mümkün kılınır. Ayrıca Universal Studios, Warner Music Spinnin kayıtları gibi küresel isimlerden NFT ve marka lisansları sağlayabilirler. Epik Prime kısa süre önce Huobi Prime’da piyasaya sürüldü:

Altcoin Elrond (EGLD) üçüncü seçim oluyor

Elrond şu anda CoinMarketCap’te 2.7 milyar dolarlık piyasa değeriyle 48. sırada ve 140 dolardan işlem görüyor. Analist Lark Davis’e göre, daha büyük piyasa değerine sahip kripto para birimlerine kıyasla 10X’lik bir hareket şansı var. Bunu, “son zamanlarda ortaya çıkan bu diğer Blockchain’lerin bazılarına kıyasla, değeri düşük bir fırsat” olarak tanımlıyor. Token’ler, projeler, uygulamalar, token satışları ve ilk NFT teklifleri gibi daha fazla ürünün dağıtımına yardımcı olmak için ağa gelen bir fırlatma paneli var. Şu anda Elrond, kriket NFT’lerini lisansladı ve binlerce kişi Maiar merkezi olmayan borsası için kaos testi üzerinde çalışıyor. Lark, “çok uzak olmayan bir gelecekte Elrond için potansiyel olarak büyük katalizörlerin geleceğine” inanıyor.

Birleştirilmiş bir API: Covalent (CQT)

CQT, CoinMarketCap sıralamasında 470. sırada ve 1.31 dolar fiyatla 67 milyon doların biraz altında bir piyasa değerine sahiptir. “Birleştirilmiş bir API” olarak tanımlanır. Bir milyar olasılık, Covalent Blockchain’i dünyasında milyarlarca veri noktasına görünürlük sağlar. Desteklenen bazı Blockchain’leri, her türlü veri sorgusu için Ethereum, Binance, Polygon, Fantom, Elrond, Edgeware, Near ve Polkadot’tur.

Son olarak Moonbeam

Moonbeam, PureStake’in akıllı bir sözleşme platformudur. Polkadot’ta Ethereum uyumlu akıllı sözleşmelere izin verir. Moonbeam üzerine inşa edilen bazı önemli oyuncular SushiSwap, Balancer, IDEX, Seascape, Linear Finance ve Ocean Protocol’dür. Mart ayının sonlarında PureStake, Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Blockchain odaklı yatırım şirketi CoinFund liderliğindeki 6 milyon dolarlık stratejik turun tamamlandığını duyurdu. Tur, Binance Labs, ParaFi, Coinbase Ventures, Fenbushi Capital, IOSG Ventures ve önceki ilk yatırımcılarının katılımını içeriyordu. Moonbeam’in token satışının 7 Eylül’de yapılması planlanıyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap