1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bomba Kripto Para Açıklaması!

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bomba Kripto Para Açıklaması!

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin’de gençlerle bir araya geldi. Buradaki konuşmaları sırasında Recep Tayyip Erdoğan, önemli kripto para açıklamalarında bulundu ve “Bizim bu kripto paraya açılma diye bir derdimiz kesinlikle yok.” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan: Bizim bu kripto para birimlerine açılma diye bir derdimiz kesinlikle yok!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin’de gençlerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı açıklamaları sırasında kripto paralara da değindi ve “kripto paralara karşı ayrı bir savaşımız, ayrı bir mücadelemiz var” diye vurguladı. Bu açıklamalar Türk Bitcoin piyasasının gündemine sert düştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadeler şu şekildedir:

Bizim bu kripto paraya açılma diye bir derdimiz kesinlikle yok. Tam aksine onlara karşı ayrı bir savaşımız, ayrı bir mücadelemiz var. Onlara da böyle bir prim zaten asla vermeyiz, vermeyeceğiz de. Çünkü biz şu anda bu konuda kendi asli hüviyeti olan paramızla yola devam edeceğiz.

Binali Yıldırım: Kripto malesef mağduriyetlere de kapı açıyor!

Eski Başbakan olan Binali Yıldırım da kripto paralara yönelik açıklamalarda bulundu ve kripto para mağduriyetlerine dikkat çekti. Binali Yıldırım konuya yönelik şunları söyledi:

Kripto para malesef mağduriyetlere de kapı açıyor. Dolayısıyla çok ciddi denetime ihtiyaç gösteren bir şey. Bir nevi hayali bir geleceğe yönelik satış yapılıyor ve ondan sonra bunun kötü örneklerini de, mağdur olanları da gördük. Ama ileride takdirinizle tabi bu istismarları, bu yanlışları önlemek için devlet olarak, hükümet olarak bazı düzenlemeler yapmak gerekebilir. Onunla da ilgili zaten çalışmalar başlatıldı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap