1. Ana Sayfa
 2. Dijital Dünya
 3. Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Delist Ediyor! Fiyat Düşüşte

Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Delist Ediyor! Fiyat Düşüşte

featured

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bir altcoin delist ediyor. Borsa COVER Protocol (COVER)’ü platformundan kaldıracağını duyurdu. Altcoin fiyatı duyuruyla düşüşe başladı.

Binance, bir altcoin delist ediyor: COVER Protocol (COVER)!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bir altcoin delist ediyor. Bors resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu duyuruyu yaptı:

Binance’de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. En son incelemelerimize dayanarak, 24.09.2021 tarihinde COVER Protocol (COVER) için tüm işlem çiftlerinde alım satımı listeden çıkaracağız ve durduracağız. Lütfen aklınızda bulundurun: Binance şu ticaret çiftlerini kaldıracak: COVER/ETH ve COVER/BUSD. 22.09.2021 tarihinde Binance otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ardından COVER/BUSD izole marj ticaret çiftini listeden kaldıracak. Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacak. Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun. COVER’ın Binance’den çekilmesi, 24.09.2021 tarihine kadar desteklenmeye devam edecek. 24.09.2021 tarihinden sonra COVER depozitoları hesabınıza yatırılmayacak. COVER ekibi 05.09.2021 tarihinde tarihinde RULER & COVER Protokol projesinin kapatıldığını duyurdu. Binance, daha fazla bilgi için COVER ekibine aktif olarak ulaştı ve ilgili güncellemeleri ayrı bir duyuruda paylaşacak. Lütfen COVER veya diğer üçüncü şahısların dahil olduğu herhangi bir faaliyetle ilgili olarak Binance’in resmi açıklamalarına bakın.

Altcoin fiyatı duyuruyla düşüşe başladı. Yazım sırasında ise bu düşüş eğilimi devam ediyor.

Binance, altcoin’in delist nedenini de açıkladı

Binance, altcoin projesinin delist nedenini de açıkladı. Bu incelemeleri yaparken borsa çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyor. Borsanın bir kripto parayı listeden çıkarmaya karar vermesine neden olan bazı faktörler şunlardır:

 • Ekibin proje taahhüdü
 • Geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi
 • İşlem hacmi ve likidite
 • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
 • Ağ/akıllı sözleşme kararlılığı
 • Halkla iletişim düzeyi
 • Periyodik durum tespiti taleplere yanıt verme
 • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı
 • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap