1. Ana Sayfa
 2. Dijital Dünya
 3. Sıcak Gelişme: Binance 2 Altcoin Delist Ediyor! Fiyatlar Düşüşte

Sıcak Gelişme: Binance 2 Altcoin Delist Ediyor! Fiyatlar Düşüşte

featured

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 altcoin delist ediyor. Borsa Populous (PPT) ve Swerve (SWRV)’u platformundan kaldıracağını duyurdu. Altcoin fiyatları duyuruyla düşüşe başladı.

Binance, 2 altcoin delist ediyor: Populous (PPT) ve Swerve (SWRV)!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 altcoin delist ediyor. Bors resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu duyuruyu yaptı:

Binance’de, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her kripto parayı düzenli aralıklarla inceleriz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. En son incelemelerimize dayanarak, 30.09.2021 tarihinde Populous (PPT) ve Swerve (SWRV) için tüm işlem çiftlerinde alım satımı listeden çıkaracağız ve durduracağız. Lütfen aklınızda bulundurun:  Binance şu ticaret çiftlerini kaldıracak: PPT/BTC, SWRV/BNB ve SWRV/BUSD. Tüm ticaret emirleri, ilgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra otomatik olarak kaldırılacak. Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun. Bu kripto paraların ve tokenlerin Binance’den çekilmesi, 30.12.2021 tarihinde desteklenmeye devam edecek. 30.12.2021 tarihinden sonra bu tokenlerin yatırılması hesabınıza aktarılmayacak.

Altcoin fiyatları duyuruyla düşüşe başladı. Yazım sırasında ise bu düşüş eğilimi devam ediyor. Populous (PPT) ve Swerve (SWRV) şimdi kırmızı tahtada işlem görüyor.

Binance, altcoin’in delist nedenini de açıkladı

Binance, altcoin projelerinin delist nedenini de açıkladı. Bu incelemeleri yaparken borsa çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyor. Borsanın bir kripto parayı listeden çıkarmaya karar vermesine neden olan bazı faktörler şunlardır:

 • Ekibin proje taahhüdü
 • Geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi
 • İşlem hacmi ve likidite
 • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
 • Ağ/akıllı sözleşme kararlılığı
 • Halkla iletişim düzeyi
 • Periyodik durum tespiti taleplere yanıt verme
 • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı
 • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap