İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. SEC Başkanı’nın Açıklamaları Altcoin’leri Nasıl Etkileyecek?

SEC Başkanı’nın Açıklamaları Altcoin’leri Nasıl Etkileyecek?

featured

Kıdemli trader ve Factor LLC CEO’su Peter Brandt, yatırım stratejisti Raoul Pal’in bir dizi tweet’ine yanıt olarak, ABD’li düzenleyicilerin kripto para birimlerine yönelik benimsediği katı çizginin “kısa vadede altcoin ve Bitcoin fiyatlarına etki edebileceğini” kabul etti.

Peter Brandt: Bitcoin ve altcoin fiyatları kısa vadede etkilenebilir

Brandt, Salı günü Raoul Pal’in tweet’lerine yanıt verdi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve diğerleri gibi kripto para birimleri üzerindeki hareketi hakkındaki düşüncelerini ortaya koydu. Pal, SEC Başkanı Gary Gensler’in “dijital varlıkların düzenlenmesi için en zor durumları ortaya koyduğunu” açıkça belirtti.

SEC Başkanı Gary Gensler.

Pal bir tweet dizisinde, “Benim görüşüme göre, sonunda, kripto paralar için yeni menkul kıymetler yasaları çıkaracağız ve bunlar daha ucuz, daha hızlı, daha adil ve ihraççılar için çok daha az külfetli olacak” dedi. Yatırım stratejisti, sürecin muhtemelen yıllar alacağını, ancak kriptoda önümüzdeki 3 ila 5 yılın “savaş hatlarını belirlemek ve ardından mahkemeleri ve lobicileri kullanarak bir şeyi menkul kıymet olarak sınıflandırmanın ne anlama geldiğine dair büyük bir anlaşmaya varmakla ilgili olacağını” belirtti.

Brandt, analizi ve nihai sonucu konusunda Pal ile aynı fikirde olsa da, savaşın yakın vadede fiyatları etkileyeceği fikrini dile getirdi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Salı günü Gensler kripto para birimlerini Vahşi Batı ile karşılaştırdı ve “daha ​​iyisini yapabiliriz” dedi.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap