1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Rekor Yükseliş: Bu Altcoin, Yeni Borsalara Girdi ve Dev Haberi Duyurdu!

Rekor Yükseliş: Bu Altcoin, Yeni Borsalara Girdi ve Dev Haberi Duyurdu!

featured

Yeni ortaklıklar, NFT entegrasyonu ve altcoin piyasasındaki genel artış, HBAR’ın son rallisini %150’lere kadar destekledi. Altcoin projesi Hedera Hashgraph’ın yerel token’i saatler içinde 0.5701 dolar ATH’sine ulaştı. Şu anda bu seviyenin %7.58 altında işlem görüyor ve devamını getirebilmek için bazı ortaklıkları var. Hızlıca göz atalım…

Altcoin Hedera Hashgraph (HBAR) nedir?

Gerçek dünya benimsemesi ve Blockchain entegrasyonu, finans ve veri iletimindeki en büyük zorluklardan bazılarına uygulanabilir çözümler sunmak isteyen herhangi bir ciddi fintech protokolünün nihai hedefidir. Hedera Hashgraph (HBAR), ölçeklenebilirliği artırmak ve işlem maliyetlerini düşürmek için Hashgraph olarak bilinen dağıtılmış bir defter (ledger) teknolojisi kullanan bir genel ağdır.

Hedera’nın yerel kripto para birimi HBAR’daki son artışın ana nedenlerinden ikisi, büyüyen bir ekosistem ortakları listesi ve ağa eklenen NFT madenciliği yeteneklerinin tanıtılmasıdır.

Ortaklıklar, HBAR’ın kullanılabilirliğini artırıyor

Hedera ortaklık programı, daha fazla entegratör, teknoloji ortağı ve kurumsal uygulamayı Hedera’nın Blockchain’ine aktarmayı amaçlayan Hedera topluluğunun bir dalıdır. Projenin bir dizi tweet’i, ortaklık programının London School of Economics and Political Science ve Hindistan Teknoloji Enstitüsü Madras gibi yeni ortakları Hedera yönetim konseyine çektiğini gösteriyor. Diğer son ortaklık duyuruları arasında, Web 3.0 birlikte çalışabilirliğini geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanan Hedera ile birlikte 200.000 dolarlık bir geliştirici hibe projesi başlatan Fobi, Dropp ve Filecoin ile yapılan işbirlikleri yer alıyor. Bu arada, KuCoin ve Crypto.com gibi borsalar Hedera Hashgraph (HBAR)’ı listelemek istediğini duyurdu. Ağa eklenecek “NFT minting” özeliği ile madencilik yapmakta mümkün olacak…

NFT’ler Hedera ağına geliyor

Hedera protokolü için ikinci heyecan kaynağı, ağ üzerinde NFT basım (mint) yeteneklerinin tanıtılması olmuştur:

Hedera Hizmet Kodu v0.17.4’ün mainet’teki en son sürümü, Hedera Token Hizmetine yönelik güncellemeleri içerir:

NFT sektörü 2021’deki en sıcak trendlerden biri oldu ve NFT’ler için fiyat hareketi ve ticaret faaliyeti Ağustos ayının en yüksek seviyelerinden önemli ölçüde düşerken, birçok uzmana göre sektörün yakın gelecekte genişlemesi muhtemel.

VORTECS verileri altcoin HBAR için neler söylüyor?

Son olarak, VORTECS verileri, son fiyat artışından önce 4 Eylül’de HBAR için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı. VORTECS, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği dahil olmak üzere veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır. Hbar için VORTECS skoru, 4 Eylül’de yeşil bölgeye tırmandı ve sonraki yedi gün içinde fiyatının %147 artmasından yaklaşık 72 saat önce 72’ye ulaştı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap