1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG hayranlarına güzel haber! Yeni oyun geliyor

PUBG hayranlarına güzel haber! Yeni oyun geliyor

featured

PUBG’nin yaratıcısı Brendan Greene, oyun geliştirme şirketi PUBG Studios’tan ayrıldı. Brendan şimdi Prologue adlı yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Brendan, Battle Royale oyun serisini yaratarak oyun endüstrisinde büyük bir değişiklik yaptı.

Yaratıcı, Twitter hesabı üzerinden bu yeni oyun hakkında bilgi verdi. Ancak oyuncuların bir sonraki oyunları için ödeme yapmak zorunda kalacaklarını da söyledi. Brendan “Sandbox tarzı açık dünya oyunlarına ve oyunculara sundukları özgürlüklere olan bu derin hayranlığımı korudum, ama her zaman biraz daha büyük olmalarını diledim. Stüdyo olarak görevimiz bu. Nadiren denenen bir ölçekte gerçekçi sanal alan dünyaları yaratmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

PUBG hayranlarına yeni oyun müjdesi


PlayerUnknown Productions’tan Brendan Green, bir basın açıklamasıyla Krafton’dan ayrıldığını duyurdu. Krafton’dan ayrılırken Brenden, “PUBG ve Krafton’daki herkese bana bir şans verdikleri ve son dört yılda bana sağladıkları fırsatlar için çok minnettarım. Bugün, yıllardır öngördüğüm türden bir deneyimi yaratma yolculuğumda bir sonraki adımı atmaktan heyecan duyuyorum. Yine, planlarımı desteklediği için Krafton’daki herkese müteşekkirim ve daha sonraki bir tarihte projemiz hakkında daha fazla bilgi vereceğim.” ifadelerini kullandı.

Bredan oyun hakkında bazı yorumlarda da bulundu. Kullanıcılara yeni oyunu hakkında oyuncuların burada kendi yollarını bulmaları gerektiğini ve oyunda kalmak için farklı araçlara ve kaynaklara ihtiyaç duyacaklarını söyledi. “Oyuncunun ilerlemek için çaba sarf etmesi gereken bu oyun çok zorlu olacak. Bu oyunda, kullanıcıya gerçek bir his vermek için yeni teknolojinin kullanımı hakkında daha fazlasını duyuracağız.”

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap