1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Profesyonel Trader, Bitcoin’in “Ekim, Kasım, Aralık ve Ocak’ta” Göreceği Düzeyleri Açıkladı!

Profesyonel Trader, Bitcoin’in “Ekim, Kasım, Aralık ve Ocak’ta” Göreceği Düzeyleri Açıkladı!

featured

Kıdemli teknik analist Tone Vays, Bitcoin (BTC)’in önümüzdeki aylarda 100.000 doları hedefleme sürecinde olduğunu söyledi. Analistin tahminleri, BTC’nin 32.000 dolardan 52.000 dolara yükseldiği Temmuz ayının sonundan Eylül ayının başlarına yaptığı rallinin tekrarlanmasına dayanıyor. Vays, bu tahminini birkaç momentum indikatörüyle destekliyor. Teknik ayrıntılarla devam edelim…

Analist, Bitcoin fiyatının ilk adımda 68.000 dolara ulaşacağını düşünüyor

Fiyat hareketindeki momentuma bağlı olarak trendlerin sona ermesini öngören ve zamana dayalı bir indikatör olan MRI, deneyimli kripto analistine göre 68.000 dolar civarında ATH seviyelerinin hemen üzerinde dirence çarpmadan önce BTC için güçlü bir yükselişi destekliyor. Analiste göre 68.000 doların kırılmasından sonra yıl sonuna doğru 100.000 dolara büyük bir ivme kazanılabilir. Vays, belirli aylara göre fiyat tahminlerini paylaştığı analizlerini şu şekilde detaylandırıyor:

Muhtemelen bu durumun tekrarını bekleyeceğim ve eğer bu durumu tekrar edersek, bu bizi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.000 dolara veya belki biraz daha azına götürür. Muhtemelen MRG direnç hattında önemli bir direncimiz olacak ve muhtemelen Kasım ayına, belki de Kasım ayının ortasına kadar orada sıkışıp kaldıktan sonra, bu bölgeden (68.000 dolar) 100.000 dolar alanına yıl sonuna kadar büyük bir çıkış bekliyorum. Veya yılın sonundan Ocak-Şubat ayına kadar. Her iki durumda da, bunlar benim hedeflerim. Şu anda çok iyimserim.

Analist, yeni yıla doğru BTC fiyatından yükseliş bekliyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Tone Vays, Bitcoin (BTC)’in 2022’ye kadar altı haneli fiyat aralığına parabolik bir hareket yapmadan önce potansiyel olarak önümüzdeki ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için hamle yapabileceğini söyledi. Analist, BTC’nin Ekim ayında 2013’te olduğu gibi patlayabileceğini iddia ediyor:

Tıpkı daha önce olduğu gibi, Ekim başında veya Ekim ortasında, önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine meydan okumaya başlamamızı ve ardından yıl sonunda büyük bir yükselişe geçmemizi bekliyorum. Ekim ortasından Aralık sonuna kadar olduğu gibi, 65.000 dolardan 100.000 dolara çıkmamızı bekliyorum. Hala hedefim bu.

Bu arada, yazının yazıldığı sıralarda Bitcoin fiyatı 47,581.33 dolardan işlem görürken, Cosmos (ATOM) ve Avalanche (AVAX) fiyatı keşif modundaydı. Kripto analisti Jason Pizzino’nun DOT, AVAX, Cosmos ve SUSHI analizlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap