1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PlayStation Showcase 2021 etkinliğinde neler olacak?

PlayStation Showcase 2021 etkinliğinde neler olacak?

featured

Teknoloji devi Sony’nin duyurduğu etkinlik haberinin başında Sony kullanıcılarına gösterdikleri sabırlı bekleyiş için teşekkür ediyor ve üzerinde çalıştıkları PlayStation etkinliğini gerçekleştirmek için sabırsızlandıklarını ifade ediyor.

PS5’in geleceğine göz atacağımız etkinlik 9 Eylül Perşembe günü saat 23.00’de başlayacak.

Etkinlik 40 dakika sürecek

Teknoloji devi Sony’nin haberine göre 9 Eylül Perşembe günü gerçekleşecek olan PlayStation Showcase 2021 etkinliği 40 dakika sürecek. Sony etkinliğin çıkacak oyunlar için PlayStation Studios ve endüstrinin en yaratıcı geliştiricilerinden bazılarının güncellemelerini içereceğini ifade etti.

PlayStation VR etkinlikte olmayacak

Sony’nin haberinde PlayStation’ın yeni nesil sanal gerçeklik oyunları ve deneyimleri sunacak PlayStation VR ile ilgili şu açıklamayı yaptı. PlayStation’ın yeni nesil VR’si bu etkinlikte görünmeyecek ancak farklı geliştiricilerden çok sayıda harika PS5 oyunu olacak.

Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony tarafından ilk olarak 1994 yılının sonlarında piyasaya sürülen PlayStation ailesinin son üyesi PlayStation 5’e ait birçok oyun 9 Eylül Perşembe günü gerçekleşecek etkinlikte yer alacak.

PS5 meraklıları etkinliği 9 Eylül Perşembe günü YouTube ve Twitch üzerinden canlı izleyebilecekler.

Tasarımıyla göz kamaştıran Sony PS5 geçtiğimiz haftalarda Türkiye stoklarında yerini aldı. PlayStation meraklılarının heyecanla beklediği dikey tasarıma sahip olan Sony PS5’in Türkiye satış fiyatı 7 bin 500 TL civarında.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap