1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Piyasa Sahnesinde Yükselenler: Bu 6 Altcoin Fırladı!

Piyasa Sahnesinde Yükselenler: Bu 6 Altcoin Fırladı!

featured

Öncü kripto para birimi Bitcoin, birkaç kez 46 bin ve 47 bin dolara inmesinin ardından yeniden 50 bin doları kırmış gibi görünüyor. BTC’nin de yükselmesiyle kripto paraların toplam piyasa değeri 2.32 trilyon dolara yükseldi ve piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan coin’lere bakıldığında, yükseliş hissiyatı kendini belli ediyor. Kriptokoin.com olarak, son 24 saatte en çok yükselen altcoin projelerini inceliyoruz…

FTX’in altcoin projesi FTT, borsanın hamleleriyle ATH yaptı

Kripto para türev ticareti platformu FTX’in yerel tokenı FTT, sabah saatlerinde 70.21 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Yazım sırasında yüzde 33.13’lük bir artış ile 67.01 dolardan işlem görüyor. FTT’nin, borsanın bu hafta başlarında kripto türev platformu LedgerX’i satın almasının ardından ATH yaptığı düşünülüyor.

Nesnelerin İnterneti ekosistemine odaklı dağıtık defter IOTA (MIOTA) son 24 saatte yüzde 22.25’lik yükselişi ile 1.22 dolara çıktı. IOTA’yı, yüzde 18.03’lük değer artışı ile Fantom (FTM) takip etti. FTM, Yearn.Finance ve Keep3r Network’ün yaratıcısı Andre Cronje’nin Ethereum ve Fantom arasında bir ERC-721 NFT token köprüsü başlatma çalışmalarını ortaya koymasıyla yükselişe geçmiş olabilir.

VeChain Thor mainnet’inin 10.000.000 bloğa ulaşması, VET’i yükseltti

Tedarik zinciri platformu VeChain, VeChain Thor ana ağında çalışma süresi ve işlenmiş bloklar açısından bir dönüm noktasına ulaştı. VeChain, başarıyı 1 Eylül’de Twitter’da yayınladı ve bunun “ağlarının ölçeklenebilirliği, güvenliği ve kaya gibi sağlam kararlılığının kanıtı olan önemli bir kilometre taşı” olduğunu ekledi. VET, yüzde 12.24 oranında değer kazandı ve 0.1413 dolara yükseldi.

TRON (TRX) ise BitTorrent ve TRON’un çekirdek ekibinin ortaklaşa bir şekilde geliştirdiği bir ürünün piyasaya sürülmesi beklentisiyle değer kazanmış gibi görünüyor. TRX, yüzde 10.49’luk bir ivme yakaladı ve 0.09895 dolara yükseldi.

Yakın bir zamanda aylık 6 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını açıklayan Audius (AUDIO), yüzde 10.31’lik yükseliş yakaladı ve 2.72 dolardan işlem görüyor. Coin, 16 Ağustos’ta TikTok entegrasyonunu duyurup ciddi bir performans göstermişti. Ekip, sıradaki hedeflerinin 10 milyon aktif kullanıcı olduğunu belirtiyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap