1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Nam Salan Analistten, 7 Altcoin’e Yönelik Kritik Varsayımlar Geldi!

Nam Salan Analistten, 7 Altcoin’e Yönelik Kritik Varsayımlar Geldi!

featured

Popüler kripto para analisti Micheal van de Poppe, muhtemelen değer kazanacağına inandığı yedi kripto para birimini Twitter’da paylaştı. Van de Poppe’nin tweet’leri altcoin projeleri için yükselişe neden olabilecek potansiyel senaryoları ve alım için uygun seviyeleri içeriyor. İşte liste ve ayrıntılar…

  1. Tezos (XTZ)
  2. Reserve Rights (RSR)
  3. COTI (COTI)
  4. Reef (REEF)
  5. Dent (DENT)
  6. Mina (MINA)
  7. THETA (THETA)

Altcoin XTZ, BTC karşısında bu seviyelere ulaşabilir:

XTZ, Poppe’nin bahsettiği ilk altcoin olurken, altcoin piyasasının dip mevsiminde olduğunu da iddia ediyor. Analiste göre XTZ’de 100 ve 200 günlük MA’ların üzerine olduğumuz için BTC karşısında 20000 sats’a ulaşabiliriz. Poppe’nin teknik analizleri şu şekilde:

Analistin ikinci seçimi Reserve Rights (RSR) oluyor

Micheal van de Poppe’nin XTZ’den sonraki seçimi RSR oluyor. Analistin iddiasına göre, RSR fiyatı yükselen rotayı güzelce kırdı ve takip etti. Şimdi de dirence giriyor, ancak 150 sats’a kadar yükselecek gibi görünüyor:

Analist, altcoin COTI için bu alım bölgelerini belirliyor:

Poppe, COTI’nin büyük bir dürtü dalgası için hazır olduğunu iddia ediyor. BTC/USD çiftine bakıldığında, CELR/USD ve diğer altcoin projeleri devam etmeye hazır görünüyor. Poppe giriş için 2 yeşil alım bölgesi paylaşıyor:

Altcoin REEF bir süre bu aralıkta işlem görebilir

REEF’e gelince, Poppe’ye göre eklenecek fazla bir şey yok. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere analist daha önce altcoin için Twitter’da paylaşımlarda bulundu. Düşük seviyelerdeki alan 0.02 dolarda güzel bir dönüş yaptı. Şimdi, 0.02 doların üzerinde kaldığı sürece aralığın 0.02 ve 0.031 dolar olduğunu söylüyor.

Dent (DENT) için potansiyel giriş bölgeleri:

Poppe’nin listesindeki bir sonraki hedef DENT oluyor. Analist, daha önce HOT/USD, DENT/USD ve VRA/USD’de açıkladığı gibi bunların satın alma olmadığını ve beklenmesi gerektiğini belirmişti. DENT, VRA gibi, en düşük seviyelerinden bu yana yüzde 200’den fazla arttı. Analiste göre DENT’in potansiyel girişi hala yeşil renkte:

Analiste göre Mina (MINA)’da hedef 5 dolar

Poppe, MINA ile ilgili olarak, “Muhteşem bir S/R (destek/direnç dönüşü) dönüşü gerçekleştiği için bu devam etmeye hazır görünüyor” dedi. Tutmak için kritik bölge biraz daha düşüktür, ancak bu tutarsa, analiste göre kartlarda 5 dolara bir kaçış var gibi görünüyor:

Son seçim: THETA (THETA)

Poppe’nin listesinde son sırada THETA yer alıyor. Analiste göre, altcoin THETA için tutulacak önemli bir bölge 5.75 dolar civarında bulunuyor. Bu, piyasanın geri kalanına benzer bir seviyedir. Poppe’nin Theta için stratejisi şu şekilde:

Burada desteklemek= bir sonraki direnç alanına doğru devam etmek.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap