1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Motorola Moto E40’ın teknik özellikleri ortaya çıktı!

Motorola Moto E40’ın teknik özellikleri ortaya çıktı!

featured

Geçtiğimiz hafta Android 11 Go Edition işletim sistemine sahip, yeni telefonu modeli Moto E20’yi tanıtan Motorola, E serisine biraz daha gelişmiş yeni bir telefon modeli eklemeye hazırlanıyor. Sızıntı yine Evan Blass’dan geldi, üstelik teknik özellikleri de açıklandı.

Motorola Moto E40’ın teknik özellikleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Moto E20 modelini tanıtan Motorla, yine yakın zaman önce Moto E30 akıllı telefonu ilgili ortaya çıkan ayrıntılar ile gündeme gelmiş, Moto E40 ise Geekbench kıyaslama platformunda görülmüştü. Sızıntılar ile gündemden düşmeyen şirket, şimdi de E serisine eklemeye hazırlandığı yeni telefon modeli Moto E40‘a ait sızıntılar ile gündeme geldi.

Sürekli olarak ortaya koyduğu sızıntılar ile adından söz ettiren Evan Blass tarafından yapılan paylaşımda, Motorola Moto E40’a dair teknik özelliklere yer verildi.

Motorola Moto E40‘a dair daha önce ortaya çıkan iddialar ve Evan Blass tarafından yapılan paylaşım sayesinde ortaya çıkan sızıntıda yer alan teknik özellikleri sizler için bir araya getirdik.

Moto E40 ile ilgili şu ana dek ortaya çıkan bilgiler şu şekilde; cihaz 720p+ çözünürlüğünde, 90Hz yüksek yenileme hızında, 6.5 inçlik bir ekrana sahip. Android 11 işletim sistemi ile geleceği düşünülen modelin arka tarafında üçlü kamera kurulumunun yer alacağı iddia ediliyor. Ana kameranın 48 Megapiksel çözünürlükle olacağı yine ortaya çıkan sızıntılar arasında yer alıyor. Geekbench testine modein 4GB RAM desteğine sahip olacağı ve 1.82 GHz saat hızına sahip bir işlemcinin yer alacağını zaten daha önce görmüştük.

Bu özelliklerin birçoğunun henüz resmiyet kazanmadığını, şimdilik sadece iddia ve sızıntılardan ibaret olduğunu ayrıca belirtelim.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap