1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Milyonluk Aboneli Analist, Bu Altcoin İçin 100 Dolarlık Amaç Belirledi!

Milyonluk Aboneli Analist, Bu Altcoin İçin 100 Dolarlık Amaç Belirledi!

featured

AVAX, geçen ay 4 kattan fazla büyüse de, popüler kripto kanalı Coin Bureau analistleri, AVAX’ın en iyi akıllı sözleşme kriptoları arasında büyümek için fazlasıyla yeterli alana sahip olduğuna inanıyor. Şimdi, altcoin projesi Avalanche’nin son ortaklıklarına ve yerel token’i AVAX’ın 100 dolar için teknik analizlerine göz atacağız…

Kısaca Avalanche nedir?

Avalanche mainnet, toplu olarak 60 milyon doları aşan bir dizi finansman turunun ardından Eylül 2020’de yayına girdi. Projenin white paper’ına göre, Avalanche saniyede yaklaşık 4.500 işlem (TPS) gerçekleştirebiliyor ve bir saniye içinde işlemleri doğrulayabiliyor. Ağustos ayında Avalanche, popüler DeFi protokollerini Avalanche ekosistemine çekmek için 180 milyon dolarlık bir teşvik programı olan Avalanche Rush’ı duyurdu. Bu tarihlerden itibaren mevcut seviyesi 50 dolara güçlü bir ivme kazandı.

Şimdi, analistlerin açıklamalarına göre, Avalanche’a dağıtımlarını duyuran ilk iki büyük DeFi projesi Aave ve Curve Finance idi ve sadece son birkaç hafta içinde, yavaş yavaş diğer DeFi protokollerinin de aynı şeyi takip ettiğini gördük. Bu DeFi protokollerinin çoğu Avalanche’da henüz başlatılmamış olsa da, Avalanche’ın DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam değer 3 milyar doları zorluyor.

Altcoin AVAX teknik analiz

Coin Bureau analistlerine göre, Avalanche’ın güncellemeleri ve gelişmeleri, son zamanlarda neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 59 doları geri alan AVAX’ın fiyatı üzerinde öngörülebilir bir etkiye sahip oldu. Analistler nedenleri için şunları açıklıyor:

Bunu tam olarak başaramamasının birkaç nedeni var ve bunlardan biri AVAX’ın çalışanların yararlanabileceği önceden ayarlanmış bir program. Bir diğeri, AVAX’ın bir menkul kıymet olarak kabul edilme olasılığıdır.

Altcoin AVAX’ın ne kadar yükseğe çıkabileceğine gelince, analistler 100 doların yıl sonu hedefi için gerçekçi bir beklenti olduğunu düşünüyor.

Ancak, 100 dolarlık bu önemli fiyat noktasından biraz önce satış yapan insanlar gibi, muhtemelen bir miktar ön koşunun devam ettiğini göreceğimizi belirtmekte fayda var. Bu, 80 ile 490 doları güvenli bir satış aralığı yapar.

Yine de analistler, AVAX’ın bundan çok daha fazla yükselmesinin mümkün olduğunu söylüyor, ancak bu sonuçta Avalanche’ın önümüzdeki aylar için neler planladığına bağlı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap