1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Malatya’da ‘Modifiyeli Araç Festivali’: ‘Amacımız gençlerin uyuşturucudan uzak durması’

Malatya’da ‘Modifiyeli Araç Festivali’: ‘Amacımız gençlerin uyuşturucudan uzak durması’

featured

Malatya Modifiyeciler Kulübü tarafından bu yıl 2’nci ‘Modifiyeli Araç Festivali’ düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi oto parkında düzenlenen festivale 500’ün üzerinde araç katıldı. Farklı marka ve modellerdeki araçlar, aksesuar ve ses sistemleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Malatya Modifiyeciler Kulübü Başkanı Mehmet Yaman, tüm illerden katılımın gerçekleştiği belirterek, “500 civarında aracımız bulunuyor. Güzel bir organizasyon oldu. 2’ncisini düzenliyoruz bu sene, her sene üzerine koyarak daha güzel bir şekilde, daha düzenli bir şekilde oluyor. Bu programdaki amacımız; gençlerimizin hevesini zevkini arabasına harcaması ve uyuşturucudan kötü alışkanlıklardan uzak durması. Bütün amacımız bu. Türkiye’nin fenomenlerinden Tanju Akdoğan Malatyalı hemşerimiz Selahattin Nacar’a desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Onlar da bizi desteklediler sağ olsunlar” dedi.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap