İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel
  3. Kışın küçük etek nasıl giyilir üşümek istemiyorsanız…

Kışın küçük etek nasıl giyilir üşümek istemiyorsanız…

featured

Kışın mini etek nasıl giyilir? Çoğu kadın etek giymeyi seviyor fakat kışın gelmesiyle birlikte soğuk havalar nedeniyle bacaklarım üşür kaygısından dolayı giyemiyor. Soğuk havalarda bile şıklığını koruyan ve etek giymeyi tercih eden kadınlar için birkaç önerimiz var.  Soğuk havalarda mini etek giymenin püf noktalarını sizler için hazırladık. Bu öneriler sayesinde asla üşümeyeceksiniz. 

ETEK ALTINA YÜKSEK ÇİZMELER GİYEBİLİRSİNİZ 

Aynı zamanda mini eteğinizi ince çorap yüksek çizmelerle de kombinleyerek ünlüler gibi şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Herkes tayt giymek istemeyebilir ya da her fizikte tayt düzgün bir görünüm sağlamayabilir.

TOZLUK GİYEREK FARK YARATIN 

Kışın mini etek giymek istiyorsunuz fakat soğuktan ve üşütmekten de bir o kadar korkuyorsunuz.Endişelenmeyin! Eteğinizin altına giyeceğiniz herhangi bir tozlukla bacaklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Mini eteğinizin altına kalın bir çorap giyebilirsiniz. Ya da dar bir pantolonla mini eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinler sizi sıradanlıktan kurtaracak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. 

HAREKET HALİNDE OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN 

Şık giyinen kadınların ortak bir özelliği vardır. O da şudur ki: Şık giyinen kadınlar soğuktan korunmak için sürekli hareket halindedir. Vücut ısınızı korumak istiyorsanız yürüyüz yapabilirsiniz. Yürüyüş yaparken bacaklarınız hareket halinde olacağından vücudunuz kısa süre içerisinde ısınacaktır. 

KÜLOTLU ÇORABI UNUTMAYIN

Mutlaka külotlu çorap ile giyin; bu kalçalarınızın da üşümesini engelleyecektir.

DAR KIYAFETLER TERCİH EDİN 

Mini eteğin üzerine vücudunuzu saran kıyafetler giyerseniz eğer, bu durum vücudunuzun sıcak kalmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda vücudunuzun daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Sıcak bir kazak ve bot ile şortunuzu kombinlediğinizde çekici bir trend yakalamış olursunuz. Sadece şeritli çorap, tayt, pantolon giyebilirsiniz  ve mini etek ve elbiselerini patenci ayakkabı ve ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. …

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap