1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. iPhone 13 gücüyle rakip tanımayacak! Android tayfası gözü yaşlı!

iPhone 13 gücüyle rakip tanımayacak! Android tayfası gözü yaşlı!

featured

Dünyanın en önemli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Apple için, yılın en önemli zaman dilimi bir hayli yaklaştı. Her yıl Eylül ayında yeni yılda piyasaya süreceği akıllı telefon, tablet, saat vb. cihazlarını tanıtan Amerikalı teknoloji şirketi, bu yıl ki tanıtımına da yine oldukça iyi hazırlanmışa benziyor.

Artık bir klasik haline gelen yeni iPhone modelinin tanıtılması seramonisini bütün teknoloji meraklıları dört gözle beklerken, sızıntıların da ardı arkası kesilmiyor. Öyle ki bugün gelen yeni sızıntılara göre iPhone 13 yeni çip yonga seti sayesinde tam bir performans canavarı olacak.

iPhone 13 gücüyle rakip tanımayacak! Android tayfası gözü yaşlı!

Yeni nesil A15 yonga seti sayesinde son derece güçlü bir telefon imajı çizen iPhone 13’ün Benchmark sonuçlarının bir kısmı sızdırıldı. Bu sonuçlara göre iPhone 13’ün 198 FPS’yi gördüğü anlaşılıyor. Bu sayı iPhone 12‘de 170 FPS civarındaydı. Ortalama olarak da 140-150 FPS arasında bir değere sahip olan iPhone 13, bu yönüyle bütün rakiplerine çok önemli bir göz dağı vermiş oluyor.

Bu ayın sonunda tanıtılması ve sonrasında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 13’ün 6.1 inç standart ekranlı model, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleriyle satışa sunulması bekleniyor. Telefonun satış fiyatı hakkında ise kesin bir şey söylemek için henüz erken. Özellikle de iPhone 13’ün Türkiye satış fiyatı hakkında bir tahmin yapmak imkansız gibi bir şey.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap