1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. iPhone 13 bekleyenlere büyük sürpriz

iPhone 13 bekleyenlere büyük sürpriz

featured

Apple’ın ne kadar büyük bir marka olduğunu bir kez daha anlamamız için son birkaç haftanın gündemine göz atmamız fazlasıyla yeterli. Öyle ki neredeyse son iki haftadır Apple’ın yeni akıllı telefon modeli iPhone 13‘den başka bir şey konuşamaz olduk.

Öncesinde ne zaman çıkacak, özellikleri ne olacak derken telefonun tanıtılmasına yakın en önemli gündem maddesi iPhone 13 ne kadar olacak sorusu oldu. Bu sorunun yanıtını maalesef ülkemiz için yüzümüzde acı bir gülümseme ile öğrenmiş olsak da, şimdilerde internette dolaşan bir söylenti, renkli akıllı telefon sevenleri bir nebze de olsa mutlu edecektir.

iPhone 13 bekleyenlere büyük sürpriz

Henüz resmi olarak duyurulmayan ancak Apple’a yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere göre, yakında satışa sunulacak olan iPhone 13‘ler arasında pembe renk seçeneğinin de bulunacağı konuşuluyor.

Bugüne kadar siyah, mor, mavi, beyaz, beyaz, kırmızı renkleri resmi olarak duyurulan yeni iPhone 13‘ün kataloğuna bir de pembenin eklenmesi, akıllı telefon kullanıcılarının tercihini etkileyeceği kesin. Bununla birlikte bu kadar fazla renk seçeneğinin olması, insanların akıllarının karışmasına neden olması da muhtemel. Ancak iPhone 13 satın almayı düşünen birisinin en son dert edeceği konu da herhalde, hangi renk akıllı telefon alacağı sorunudur değil mi? Bakalım Apple, yeni renk modelini resmi olarak ne zaman duyuracak.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap