1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Gizemli Analist: Bu 3 Altcoin, 4-6 Haftada Patlayabilir!

Gizemli Analist: Bu 3 Altcoin, 4-6 Haftada Patlayabilir!

featured

Yakından takip edilen bir kripto para birimi analisti, iki altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) tahmininde bulunurken, yatırımcıların Chainlink’i (LINK) göz ardı ettiğini söylüyor. İşte Pentoshi isimli trader’ın altcoin piyasasına yönelik son yorumları…

Pentoshi’ye göre popüler altcoin Chainlink, BTC’den daha iyi performans gösterecek

Sektörde Pentoshi takma adıyla bilinen trader, 258.200 Twitter takipçisine, merkezi olmayan oracle ağının önümüzdeki haftalarda Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü söyledi. Pentoshi, insanların LINK’i göz ardı ettiğini söyledi. Ancak insanların gözlerinin önünde devasa şeylerin yaşandığına dikkat çekiyor. Trader, “Önümüzdeki 4-6 hafta içinde fiyat çok daha yüksek olursa şaşırmayacağım,” ifadelerini kullanıyor.

Pentoshi’nin grafiğine göre LINK/BTC çifti, yaklaşık 57.82 dolar değerinde olan 0.0011 BTC hedefine giden yolda önemli dirençler almaya hazır görünüyor. Bu yükseliş, mevcut 0.00065 BTC veya 34.17 dolarlık değerinden yaklaşık yüzde 70’lik bir yukarı potansiyeli temsil ediyor. Kripto traderı ayrıca 1,62 dolardan direnç aldığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,70 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) izliyor ve ekliyor:

Polygon’un fiyat keşfine az kaldığını düşünüyorum. Muhtemelen en erken bu ay tüm zamanların en yüksek seviyeleri görülür. Muhtemelen bu kısa vadede flamalar açılır ve dağılır. Bu grafiği çok beğendim ve ona uygun temel analiz de var.

Algorand (ALGO) da analistin radarında

Algorand (ALGO), ödemeler için bir kripto para birimi ve merkezi olmayan finans uygulamaları için bir Blockchain’dir. Pentoshi’ye göre ALGO, yeni bir yükseliş trendi başlatmak için uzun vadeli çapraz direncini kırmaya hazırlanıyor. “Bu eski güncel ALGO grafiğini geri getirmek bana [orijinal] grafiği hatırlatıyor. Hem [USD hem de BTC] çiftlerinde iyi görünüyor.,” ifadeleri kullanıldı.

ALGO, traderın senaryosunu takip ederse, kripto para birimi 2,11 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 1,48 dolardan yüzde 42’nin üzerinde bir yukarı potansiyele işaret edebilir. Daha fazla altcoin haberi için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız “Bu 9 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Ses Getiren Gelişmeler!” isimli yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap