İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Galaxy Tab A8 2021 temel özellikleri kendini gösterdi!

Galaxy Tab A8 2021 temel özellikleri kendini gösterdi!

featured

Galaxy Tab A8’in 2021 versiyonunun tasarımına ilk bakışı ve cihazın temel özelliklerini ortaya koyan bir rapor ortaya çıktı. Gelen raporlar, yakın zaman sonra piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Tab A8 2021‘in yüksek kaliteli 5K görüntülerini ve 360 ​​derecelik bir videosunu gözlemleyebiliyoruz.

Galaxy Tab A8 2021 temel özellikleri kendini gösterdi!

Samsung‘un yakında çıkacak olan yeni tablet modeli Galaxy Tab A8 2021′in bazı teknik özellikleri ile dış tasarımına ait donanım özellikleri belli oldu. @OnLeaks ve 91Mobiles‘ın izni ile yapılan renderlar sayesinde onu ilk kez inceleme fırsatı buluyoruz.

Galaxy Tab A8’in 2021 versiyonunun render görüntüleri incelediğimizde, ekranın her bir yanında göze çarpan çerçeveler ve arkada yer alan tek bir kameranın yer aldığını görüyoruz. Modelin tasarım anlamında selefine oldukça benzer olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy Tab A8 2021, geçen yılki Galaxy Tab A7 10.4‘ün FHD+ çözünürlüğe sahip 10,4 inç LCD ekran üzerinde başarılı olmasını sağlayacak. Gövde alüminyumdan yapılmış gibi görünüyor ve boyutları ise 246.7 x 161.8 x 6.9 mm ölçülerinde geliyor. Arkada tek bir 8MP kamera modülü yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra model ayrıca dörtlü hoparlör, kulaklık jakı, USB-C bağlantı noktasına sahip olacak. Ayrıca modelin hem Wi-Fi hem de LTE sürümlerinde mevcut olacak.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap