1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Eylül’de Bu 4 Altcoin’e Dikkat Edin! Sıçrama Yapabilirler

Eylül’de Bu 4 Altcoin’e Dikkat Edin! Sıçrama Yapabilirler

featured

Kripto para piyasası, yıl sonuna doğru hem Bitcoin (BTC)’i hem de altcoin projelerini yeni fiyat seviyelerine ulaştırabilecek bir sonraki adıma hazırlanıyor. Bu duygu, yükseliş sinyallerini yansıtan birden fazla piyasa indikatörüne işaret eden analistler ve savunucular tarafından paylaşıldı. Popüler kripto para trader’lerinden Michaël Van de Poppe geçtiğimiz günlerde Twitter’da tartışılan boğa döngüsü sırasında altcoin’lerin yeni zirvelere ulaşacağını ve geçtiğimiz haftalarda birkaç altcoin’in önemli fiyat artışları kaydettiğini belirtti:

Bence boğa döngüsünün bir sonraki bölümüne hazırız, bu da altcoin’lerin hayal gücünüzün ötesinde seviyelere ulaşacağı anlamına geliyor.

Tüm bunların yanına, fiyat artışından önceki olaylar, yoğun bir kayıp korkusu (FOMO) doğurabilir ve yatırımcıların yatırımlarını kaybetmesine neden olabilir. Londra merkezli medya şirketi The Economist bu doğrultuda, yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye ediyor.

Altcoin projelerinden Solana ve Cardano yakında takip edilmeli

Kurumsal yatırımcıların Solana (SOL) ve Cardano (ADA)’ya yönelik artan ilgisi, fiyatlarına pozitif yönde büyük bir ivme kazandırdı. Ticaret hacmi yüzeysel olmadığı için yatırımcılar, her iki altcoin’in de uzun vadede daha iyi performans göstereceğine oldukça ikna olmuş durumda. SOL zaten geçen haftadan bu yana yaklaşık %60 arttı ve 100 dolar eşiğini aşmayı başardı, ADA ise şimdiden 3 dolarlık bir flama formasyonu çiziyor. Bir kripto içerik yaratıcısı, topluluğun görüşlerini aşağıdaki açıklamada yineledi;

Hem Cardano hem de Solana bu ay bazı büyük hamleler yaptı, hem %100’ün üzerinde bir artış sağladı hem de yol boyunca iyi bir kurumsal ilgi topladı. Bu noktada kriptonun geleceği olduğuna neredeyse hiç şüphe yok ve kurumlar bile bunu biliyor.

Polkadot (DOT) ve Ethereum (ETH) büyük bir hamle için hazırlanıyor

Bu arada, DOT ve ETH, yukarıda bahsedilenler gibi, kitlesel olarak patlamaya hazır. Analistler iyimser ve en yakın direnç seviyeleri kırılırsa Polkadot’un 40 dolara ulaşabileceğini iddia ediyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız önceki analizlerde, önde gelen savunucular ETH için olası bir kapanış fiyatı olarak 10.000 doları hedefledikleri için ETH bir kez daha 4.000 doları kırmaya hazırlanıyor.

Bitcoin’e gelince, fiyatı 50.000 doların uzun kalamamasına ve zaman zaman 49.200 dolara gerilemesine rağmen, Bitcoin hala büyük bir yükselen kanalda ve on-chain uzmanı William Clemente, “muhtemelen yukarı yönlü kırılacağını” iddia ediyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap