1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Ethereum NFT Balinası, Şaşırttı ve Portföyünü Açıkladı!

Ethereum NFT Balinası, Şaşırttı ve Portföyünü Açıkladı!

featured

Snoop Dogg, bu baharda kendi Ethereum NFT koleksiyonlarını ve popüler meme Nyan Cat’in yaratıcısı ile iş birliği yaparak NFT alanında dalgalar yarattı. Bununla birlikte, rapçinin son hareketi gerçekten beklenmedik: çok değerli bir Ethereum NFT koleksiyonunu elde etmek için milyonlarca dolar harcayan, takma adlı kripto Twitter kişiliğinin arkasındaki gerçek kişi olduğunu iddia ediyor.

Ünlü NFT balinası, Snoop Dogg çıktı!

Pazartesi günü, Snoop Dogg 19 milyon takipçisine, Ağustos ayında Twitter’a katılan takma adlı bir NFT koleksiyoncusu olan Cozomo de’ Medici olduğunu tweetledi. Cozomo, son haftalarda NFT yolculuğu boyunca istikrarlı bir şekilde tweet atıyor ve popüler NFT koleksiyonlarına harcanan büyük meblağları tartışırken kültürü derinlemesine anlayan bir kişilik.

Snoop bir NFT koleksiyoncusu olarak veya kendi hesabı dışında kripto odaklı bir Twitter hesabı açan tek ünlü değil. yalnız değil. Ancak Snoop, NFT merkezli Twitter hesabını, mevcut sosyal medya kanallarına bağlı olarak halka açık olarak yaratmadı. Dün dünyaya açıklamayı seçmeden önce, Snoop ile görünürde hiçbir bağı olmayan bir takma isimdi.

İşte Snoop’un değerli Ethereum NFT koleksiyonu

Ayrıca, Snoop’un çok değerli bir NFT koleksiyonuna sahip olduğu görülüyor. DappRadar’ın portföy tahmin aracına göre, Cozomo de’ Medici’nin cüzdanında 17 milyon dolardan fazla değere sahip koleksiyonlar var. Cüzdanda dokuz CryptoPunks bulunuyor – en değerlisi ise 4.6 milyon dolar değerinde. Cüzdanda ayrıca CryptoPunks yapımcıları Larva Labs tarafından yaratılan 3D avatarlar olan 10 Meebits NFT’nin yanı sıra sanat serisi Art Blocks’tan bir sürü farklı NFT var.

Snoop Dogg.

Bir NFT, kanıtlanabilir şekilde kıt bir dijital öğenin makbuzu veya mülkiyet belgesi gibi davranır ve hareketsiz bir görüntü, video dosyası, video oyunu öğesi ve çok daha fazlasını temsil edebilir. Cozomo’nun cüzdanındaki diğer değerli varlıklar arasında, fotoğrafçı Justin Aversano’nun Twin Flames koleksiyonundan bir NFT ve Ethereum araçlarının geliştirilmesine fayda sağlayan birkaç Moonshot Bot bulunuyor. Bu ayın başlarında Cozomo, Ethereum geliştiricilerini desteklemenin değeri hakkında tweet bile attı.

“Hesabın arkasındaki kişinin kim olduğunu tartışmayacağım”

Snoop ayrıca, Budweiser’ın satın aldığı aynı koleksiyon olan Tom Sachs’ın Rocket Factory NFT’lerinden birkaçına sahip görünüyor. Ek olarak, Cozomo’nun cüzdanında, Snoop Dogg’un şu anda ana profil resmi olarak kullandığı Snoop x Nyancat NFT’si de bulunuyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ünlü rapçi, daha önce BTC ve NFT’ler hakkında düşüncelerini paylaşmıştı. Bu arada, Cozomo’nun hesabı dün, gerçeğin ortaya çıkmasının ardından, artık takma adın arkasındaki gerçek kişiyi tartışmayacağını tweetledi:

Şöhretim hatırı sayılır derecede olduğu için, tweet hiç şüphesiz keşfedilecek. Kimliğimi merak edenler öğrenecek. Umursamayanlar ya da engin şöhretimin ve servetimin kaynağını bilmemeyi tercih edenler, araştırmayabilirler. Bu hesabı NFT’lere odaklayacağım ve bundan bir daha burada bahsetmeyeceğim.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap