1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Epic Games’ten yeni fiyatsız oyun müjdesi!

Epic Games’ten yeni fiyatsız oyun müjdesi!

featured

Epic Store yine kısa süreliğine bir oyunu ücretsiz yaptı. Her hafta farklı oyunlarla oyun severleri mutlu eden Epic bu hafta The Escapist oyununu ücretsiz olarak sunuyor. Normalde 50 TL fiyat etiketine sahip oyun, Epic Store üzerinde bir süre boyunca ücretsiz sunulacak.

Epic Games, bir yıldır her hafta yeni bir oyun olmak üzere ücretsiz oyunlar sunuyor. 2021 yılında son bulması gereken kampanya oyun severler tarafından oldukça sevilmiş olmalı ki hala devam ediyor.

Epic Games, 50 TL’lik oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı

Aksiyon, strateji türlerinde dikkat çeken oyun The Escapist şimdi kısa süreliğine Epic Games ücretsiz ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunun boyutu 2 GB ve normal fiyatı ise 50 TL. Ay sonuna kadar ücretsiz olarak sunulacak oyuna bir göz atmakta fayda var diyebiliriz.

Hayatta kalma tarzında oyunları sevenlerin ilgisini çekecek oyun hapisten kaçma teması üzerine kurulu. Oyundan kaçmanın ise belli bir yolu yok. Oyunda dilerseniz bir tünel kazarak dilerseniz isyan çıkararak hapisten kaçmaya çalışabilirsiniz. Oyunda tek amaç hayatta kalmak ve kendinizi kurtarmak. Aksiyon seviyorsanız kesinlikle şans vermeniz gereken bir oyun diyebiliriz.

Oyun gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Dual Core CPU 2.4 gHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Series
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Uyumlu Kart

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap