İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Epic Games tanınan iki oyunu daha fiyatsız yaptı

Epic Games tanınan iki oyunu daha fiyatsız yaptı

featured

Epic Games oyun severleri memnun edecek bir duyuru ile geldi. Toplam fiyatları 275 TL olan oyunlar ücretsiz oldu. Sheltered ve Nioh: The Complete Edition oyunlarını şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Epic Games her hafta oyunculara farklı oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Bu hafta da bu kampanya uygulandı ve Epic Games sevilen iki oyununu daha ücretsiz olarak sunmaya başladı. Sheltered ve Nioh: The Complete Edition oyunlarını denemek isteyenler bu hafta Epic Games üzerinden ücretsiz olarak oyunları edinebilir.

Epic Games toplam fiyatı 275 TL olan iki oyunu ücretsiz yaptı

Epic Games geçen yıldan beri her hafta ücretsiz oyun sunuyor. Bu kampanyanın aslında 2021 başı gibi bitmesi gerekiyordu ancak şirket hız kesmeden aynı uygulamaya devam etti. Oyun severlerin de işine yarayan bu kampanya aynı zamanda bir oyunu almadan önce oyuncuların ücretsiz olarak denemesine de olanak tanıyor. Böylece hem şirket için hem de oyuncular için yararlı bir yöntem sağlanıyor diyebiliriz.

Ücretsiz olan oyunlardan biri Nioh. Bir ninja oyunu olan Nioh: The Complete Edition oyunlarda aksiyon sevenleri oldukça memnun edecek içeriklere sahip. Diğer ücretsiz oyun ise Sheltered. Burada da savaş, felaket ve sonrası hayatta kalmaya odaklanan bir oyun karşımıza çıkıyor. Oyunda bir aile kurup o ailenin ihtiyaçlarını nükleer savaş sonrası gidermeye çalışıyoruz. Bu hafta bu oyunları Epic Games üzerinden ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap