İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En güzel pil ömrüne sahip Android telefonlar-Eylül 2021

En güzel pil ömrüne sahip Android telefonlar-Eylül 2021

featured

Yeni bir Android cep telefonu satın alırken göz önünde bulundurulacak birçok özellik vardır. İşte pil ömrü en iyi Android telefonlar!

Akıllı telefon kullanıcıları telefon seçerken artık tasarım ve kameraya ek olarak, giderek daha fazla dikkat çeken pil ömrüne bakıyorlar. Çünkü telefon pilinin gün sonuna kadar bize yetip yetmeyeceğinin veya en uygun olmayan anda pilin tükenip tükenmeyeceğinin belirsizliğiyle her an yaşamak istemiyorlar.

Bir cep telefonunun pil ömrü hakkında değerlendirme yaparken, şu kriterlere dikkat etmelisiniz. Telefonun pil kapasitesini etkileyen özellikler arasında, kullanım süresi, işlemcinin ve işletim sisteminin güç tüketimini nasıl yönettiği, ekran parlaklığı sayılabilir. Bu nedenle, cihazın bize az çok dayanıp dayanmayacağını belirlemek için sadece pil kapasitesinin mAh değerine bakmamalısınız. Bu durumda, ideal olan her modelin tahmini aktif sürelerine bakmaktır, bu her akıllı telefonun özellikleri arasında belirtilen bir özelliktir.

En Uzun Pil Ömrüne Sahip En İyi 10 Android Telefon!

OPPO A52 64GB

Cihaz 5.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

Samsung Galaxy A31 64GB

Cihaz 5.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

Xiaomi POCO M3 128GB

Cihaz 6.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap