1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Efsanevi Analist Açıkladı: Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var?

Efsanevi Analist Açıkladı: Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var?

featured

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin şu anda 45 bin dolarlık bölgenin üzerinde mücadele etmesine rağmen kripto para biriminin ayı piyasasında olmadığına inanıyor. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı 46 bin dolarlık bölgenin üzerinde mücadele ediyor ve yakında 43 dolara düşebilir. Ancak popüler analist, henüz düşüş piyasasının görünmediğini düşünüyor.

Van de Poppe: Bitcoin şu anda bir ayı döngüsünde değil

Kripto para piyasası bu haftanın başlarında bir düşüş yaşadı ve süreçte 300 milyar dolardan fazla değer kaybetti. Bitcoin fiyatı bu hafta başlarında 52.000 dolardan işlem görüyorken 45.000 dolarlık bölgenin altına inildi ve dip seviyeler görüldü.

Ethereum da etkilenen kripto paralardan biriydi ve 3.800 dolar seviyesinden 3.300 doların altına inerek bir süre burada işlem gördü. Bununla birlikte, BTC’nin şu anda 46.000 dolarlık bölgenin üzerinde işlem görmesiyle piyasa biraz toparlandı. BTC hala fiyatını bu seviyenin üzerinde tutmak için mücadele ediyor ve bazı analistler önümüzdeki saatlerde ve günlerde öncü kripto para biriminin fiyatının daha da düşebileceğine inanıyor.

Analiste göre Bitcoin’in rallisi, altcoin’leri güçlendirecek

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, son YouTube videosunda kripto para piyasasının düşüş eğiliminde olmadığını açıkladı. 45.700 dolar ve 44.000 dolarlık destek seviyelerinin, Bitcoin’in 46 bin doların üzerinde kalması ve yükselmesi için yeterli olacağı konusunda iyimser. Analiste göre BTC 46.700 dolarlık direnç seviyesini kırabilirse, daha da yükselebilir. Bu direnç seviyesini aşması durumunda BTC’nin 47.500 dolarlık seviyeyi geçme ve kısa vadede 50.000 dolara kadar gitme şansı olduğunu belirtti.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere uzun bir süredir Bitcoin’in performansı diğer altcoin’lerin performansını etkiliyor. Bitcoin yükselirken, çoğu altcoin de iyi performans gösteriyor. Bitcoin düşüş eğilimine girdiğinde, diğer altcoin’ler genellikle düşük performans gösterir. Michaël van de Poppe, Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesine doğru hareketinin altcoinleri güçlendirebileceğini belirterek bu maddeyi yineledi.  Analiste göre Bitcoin mevcut trendde devam ederse, fiyatı 44.000 dolarlık bölgeye doğru düşebilir ve bu, kripto para piyasasından milyarlarca doların silinmesine neden olabilir. Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap