1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. DOGE Klonu Bu Göğüs Coin, Uçtu Gitti: 6.900 Yaptı!

DOGE Klonu Bu Göğüs Coin, Uçtu Gitti: 6.900 Yaptı!

featured

Dogecoin (DOGE) benzeri bir meme coin, Nano Dogecoin (INDC), Salı günü bir noktada yüzde 900’ün üzerinde kazanç elde edip CoinMarketCap’te “En Çok Kazananlar” arasında listelendi. INDC, yazım zamanında 0.000000072 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 124 yükseldi. Hafta boyunca ise yüzde 6.863,93 oranında arttı.

Meme coin, CoinMarketCap’te en çok kazanan oldu

Buna karşılık, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, DOGE 24 saat içinde yüzde 0.1 değer kaybı ile 0.21 dolardan işlem gördü ve son yedi gün içinde yüzde 12.5 düştü. Bu sırada Nano DogeCoin, Twitter’da projelerinin CoinMarketCap’te (CMC) son 24 saat içinde “1 numara kazanan” olduğunu kaydetti. CMC’nin INDC’yi izlerken yalnızca 327.669 dolarlık bir hacme sahip BitMart pazarını izlediğini belirtmek önemlidir. Coin ayrıca PanCakeSwap’te (CAKE) takas edilebilir.

INDC’deki kazanımlar, projenin “Büyük Geri Alım Pump’ı” olarak tanımladığı etkinliğin ortasında gerçekleşiyor. Proje, 1 milyon dolara kadar geri alım gerçekleştireceğini söyledi. Aynı zamanda INDC, Binance Smart Chain’de eski bir sözleşmeden yeni bir sözleşmeye geçiş yapıyor.

Nano Dogecoin, bu süreçte, “fiyat farklılıklarına dayalı her türlü kötü niyetli sniping/ticareti” önlemek için süreç boyunca tam piyasa değerini açıklayamayacaklarını söyledi. INDC sahipleri, parayı sadece pasif gelir olarak tutarak Tether (USDT) kazanabilirler. Stake ve referanslar yoluyla kazanç da mümkündür.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap