1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Dev Balinalar, Bu Altcoin’den Borsalara Döktü! Fiyat Düşüşte

Dev Balinalar, Bu Altcoin’den Borsalara Döktü! Fiyat Düşüşte

featured

Whale Alert, balinalar ve birkaç büyük kripto borsası tarafından inanılmaz miktarda lider altcoin Ethereum’dan taşındığını bildirdi. Son 24 saat içinde, kripto balinaları tarafından başlatılan büyük işlemlerde yaklaşık 105.199 ETH transfer edildi. Anonim cüzdanlar arasında ve borsalardan kayıtlı sahipleri olmayan cüzdanlara transferler yapılır. Birlikte balina işlemlerinin detaylarını inceleyelim…

Kaynak: Whale Alert

Devasa balinalar, lider altcoin ETH’den borsalara taşıyor!

Son yirmi dört saat içinde, kripto balinaları tarafından başlatılan devasa işlemlerde yaklaşık 105.199 ETH transfer edildi. Transferler anonim cüzdanlar arasında ve borsalardan kayıtlı sahibi olmayan cüzdanlara yapıldı. Bu Ethereum transferlerinin toplam değeri itibari para olarak 359.930 470 dolar.

Kaynak: Whale Alert

Bir gün önce, en önemli işlemde 168.220 ETH taşındı ve bilinmeyen cüzdanlar arasında gerçekleştirilen 562.204.337 dolarlık devasa bir işlemdi. Diğer transferlere bakıldığında 29.000’den fazla ETH zulası, iki partiyle 60.000 ETH, 26.678 ETH, 27.251 ETH (bu Binance’den taşındı) ve 12.480 ETH HitBTC’ye aktarıldı.

Kaynak: Whale Alert

Son balina hareketleri şimdi yatırımcıları korkutuyor

Bu işlemlerden önce, Bitcoin fiyatı bir noktada 46.000 doların üzerine çıktı ve ETH’nin -35 milyon dolarlık ETH yakıldıktan sonra- 3.440 dolara yükselmesine neden oldu. ETH %4,30 yükseldi ve 3.439 dolar seviyesine çıktı. Yazım sırasında ETH, yüzde 4 düşüşle 3.205 dolardan el değiştiriyor. Bitcoin fiyatı ise yüzde 2 oranında düşüşle 44.460 dolardan ticaret yapıyor. Piyasada yazım sırasında ciddi kayıplar var ve top 10’da SOL en fazla kanayan kripto para.

ETH/USD 4 saatlik grafik | Kaynak: TradingView

Ağustos başında, Londra hard forku gerçekleştikten ve ETH yakma mekanizması etkinleştirildikten sonra lider altcoin Ethereum kademeli olarak sönüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ağdaki aktif adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından, ETH’de yaklaşık 35 milyon dolar yakıldı. Son balina hareketleri ise şimdi yatırımcıları korkutuyor. Fiyatların düştüğü bir ortamda balina hareketlerinin daha fazlasına neden olacağı endişesi canlanıyor. Piyasada büyük kayıplar yaşanırken, son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi takipte kalın!

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap