1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. DeFi Patlaması: Bu 14 Altcoin’den Büyük Haberler Var!

DeFi Patlaması: Bu 14 Altcoin’den Büyük Haberler Var!

featured

Yalnızca Ağustos ayının üçüncü haftasında birkaç ilginç DeFi güncellemesi gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak altcoin takipçisi okurlarımızı bilgilendirmek için, Afrika’daki Polygon Network ve DeFi Alliance tarafından desteklenen Solv Protocol gibi o haftanın en iyi 10 DeFi güncellemesini derledik. Aşağıda, Ağustos ayının üçüncü haftası için en iyi DeFi güncellemelerinin tam listesi bulunmaktadır…

Idle Finance ile EPNS Ortakları

Ethereum Push Notification Service (EPNS), Idle Finance ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Ortaklık sayesinde, Idle Finance kullanıcıları yönetim bildirimlerine sınırsız erişime sahip olacak.

ZebPay, PUSH token’leri için destek ekliyor

Hindistan’ın en iyi kripto para borsası ZebPay, PUSH token’lerini desteklediğini duyurdu. Artık, ilgilenen kişiler PUSH token’lerini PUSH/INR ve PUSH/USDT çiftleriyle takas edebilecek. Ayrıca, ZebPay üç milyondan fazla küresel kullanıcı tabanına sahiptir.

Altcoin projelerinden Band Protocol ve Beta Finance ortaklığı

Alpha Finance’in ilk fırlatma rampası projesi Beta Finance, Band Protocol ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Yakın zamanda başlatılan platform, Band Protocol’ün birinci sınıf, güvenilir ve güvenli “price feed”. özelliliğini kullanacak. (Price feed: işlemler gerçekleştikçe fiyat değişimlerini ortadan kaldırır)

Solv Protocol artık DeFi Alliance üyesi

Solv Protocol, DeFi Alliance’ın popüler hızlandırıcı programına katılıyor. Protokol, altı haftalık program süresi boyunca Synthetix, DoDo, Kyber, DyDx vb. gibi diğer birçok birinci sınıf platforma katılıyor. DeFi Alliance, 50’den fazla DeFi girişimini destekleyerek onlara likidite elde etme ve Blockhain’i ve kripto piyasasındaki en iyi oyuncularla önemli bağlantılar kurma yeteneği sağlayacak.

Altcoin projesi Balancer, MetaStable havuzlarını başlattı

Balancer Labs, havuz likiditesini iyileştirmek amacıyla birkaç yeni yarı kararlı havuz başlattı. Ayrıca Balancer, Lido ile stratejik bir ortaklık kurduğunu da duyurdu. Balancer Labs’in yarı kararlı havuzları, faiz getiren kripto para piyasasına yöneliktir. Bu nedenle, sermaye verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

Altcoin Chainlink ve ZUZ Protocol ortaklığı

Popüler DeFi on-chain oracle platformu Chainlink, NFT ağı ZUZ Protokolü ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Ortaklık, Zeus NFT’lere birinci sınıf, güvenilir ve doğru fiyat hesaplamaları sağlamaya yardımcı olacak.

Poligon Network şimdi Afrika’da

Popüler DeFi projesi Polygon (eski adıyla Matic), Quidax Global ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Bu ortaklık, Polygon tarafından Afrika kripto alanına önemli bir adım atıyor. Quidax, Polygon’da bir self servis token listeleme platformu işletecek, böylece token listeleme sürecini basitleştirecek.

Coin 98 (C98) artık IDIA’yı destekliyor

Coin98 Wallet, IDIA (BEP20 ve ERC-20) token’lerini desteklediğini duyurdu. Her iki token de Impossible Finance başlatma paneli için ana governance token’idir. Artık ilgilenen kişiler IDA token’lerini Coin98 Wallet’te saklayabilir ve alabilir.

UMA Protocol ile Bankless DAO ortaklığı

Bankless DAO olarak bilinen, dünyanın bankasız kalmasına yardımcı olmaya odaklanan popüler merkezi olmayan platform, UMA Protocol ile stratejik olarak ortaklık kurdu. Ortaklık, DAO ve DeFi alanıyla ilişkili düzenleyici risklerle mücadele etmek için gereken gereksinimlerle akıllı sözleşmeler sağlar.

Alpha Finance Beta Launchpad yayında

Alpha Finance’in ilk launchpad’i Beta Finance şimdi yayında. Buna paralel olarak, Beta Fiance, erken ağ katılımcılarına ödül olarak 50 milyon BETA token’i dağıtma planlarını açıkladı. Bu, piyasaya sürülmesinden bu yana Beta Finance platformunda borç alanların ve borç verenlerin ödül olarak BETA token’lerini alacağı anlamına geliyor. Ödül, 90 günlük Beta Finance ilk kilitlenme döneminden sonra dağıtılacaktır. Kilitleme döneminden sonra ödüllerin yarısı (25 milyon BETA token) stake edenlere verilecek. Diğer yarısı daha sonra gruplar halinde serbest bırakılacaktır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap