1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Coinbase’e Yeni Bir Altcoin Geldi! Fiyatı Sert Yükseldi

Coinbase’e Yeni Bir Altcoin Geldi! Fiyatı Sert Yükseldi

featured

Bir oyun tokenı olarak tasarlanan bir altcoin olan Adventure Gold (AGLD), Coinbase Pro’nun listeleme açıklamasının ardından 2.66 dolardan 4.19 dolar seviyelerine kadar çıkarak yaklaşık yüzde 60 oranında değer kazandı. Ardından hafif bir geri çekilme yaşadı.

Coinbase, yeni bir altcoin listelediğini duyurdu

Bir blog gönderisinde Coinbase, 20 Eylül Pazartesi gününden itibaren token sahiplerinin AGLD tokenlarını Salı günü alım satım başlamadan önce yatırmaya başlayabileceklerini belirtti. Gelişmeyi takiben AGLD; genel kripto para piyasası Pazartesi günü kırmızıya döndükten sonra yeşilde işlem gören tokenlar arasında yer alıyor. Token, son yedi gün içinde yüzde 97’nin üzerinde bir artış gösterdi ve yazım sırasında 4.21 dolardan işlem görüyor.

ADGL 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Coinbase, alım satım işlemlerinin AGLD-USD ve AGLD-USDT çiftlerinde yapılabileceğini ve sipariş defterlerinin yalnızca post, yalnızca limit ve tam alım satım olmak üzere üç aşamada başlatılacağını kaydetti.

Adventure Gold ekosistemindeki son gelişmeler

Adventure Gold tokenı, NFT’ler aracılığıyla oyunlara ve oyun oluşturmaya odaklanan yeni bir proje olan Loot’un piyasaya sürülmesinin ardından yakın zamanda popülerlik kazandı. AGLD, Loot platformunda yönetişim için oylamaya olanak sağlamak üzere tasarlanmıştır. Token ayrıca oyun içi kredilerin potansiyel kullanım durumlarına sahiptir.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere analist Elliot Wainman, yakın bir zamanda, Loot’a dikkat çekmişti. Coinbase Pro, tokenı destekleyen en son yüksek profilli platform oldu. Bu ayın başlarında Crypto.com, AGLD’nin listelendiğini duyurdu ve kripto para 24 saat içinde yüzde 700’ün üzerinde bir fiyat artışı kaydetti.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap