1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Bunlar, Yaklaşan Dogecoin Rallisinin Kapalı İşaretleri Olabilir!

Bunlar, Yaklaşan Dogecoin Rallisinin Kapalı İşaretleri Olabilir!

featured

Artık 8. sıradaki Dogecoin, 0,305 dolarda güçlü bir psikolojik dirençle karşı karşıya kaldığı, ancak 0,27 doların oldukça üzerinde tutunabildiği için gizli işaretler veriyor olabilir. Bir memecoin olarak son zamanlarda düşük kazançlar göstermedi ve piyasa beklentisi en azından fiyat açısından düşük olurken, Dogecoin’in yörüngesi için bazı parlak işaretler vardı. Örneğin, DOGE’nin 12 saatlik grafikte HL’ler kaydetmesi, altcoin yatırımcıları için büyük bir rahatlama oldu. Ayrıca, Dogecoin yatırımcıları talep bölgesini Haziran ayında önemli bir direnç bariyeri olan 0.26 dolardan 0.28 dolara ve Mayıs ayının başından Haziran ayının başına kadar güçlü bir destek seviyesine itti. Şimdi, yatırımcıların DOGE’den beklentisi, güçlü bir geri dönüş yapması ve 0,35 dolara ulaşabilmesi. Uzmanların analizleri şu yönde:

Kalkınma, büyümeyi güçlendiriyor mu?

Son zamanlarda, Dogecoin’in dikey bir yükseliş gören azalan geliştirme faaliyeti endişe vericiydi. Aksine, Github’daki açık konu sayısı son dört gün içinde 205’ten 148’e düştü. Sorunlar, geliştiricilerin Github’daki çalışmalarını takip etmelerine yardımcı olur ve bu sayıdaki bir düşüş, geliştirme faaliyetinin gevşeme durumunu ifade eder.

Ek olarak, Tesla CEO’su Elon Musk’ın dikkatine rağmen, DOGE için sosyal hacimler fazla bir artış görmedi. Ağ için kayda değer bir başarı, yakın zamanda, bir sonraki ücret güncellemesinin işlerde olduğu için node’lerinin 200’den 700’e çıkmasıydı. Ayrıca, “Doge Whisperer” adıyla anılan DOGE meraklısı, 205 bilgisayarın en yeni DOGE güncellemesini çalıştırdığını ve 1.14.4’e yükseltmek için daha fazla node gerektiğini belirtti. Musk, cevabında bunu “önemli” olarak işaretledi ve aynı şey memecoin için biraz dikkat çekti. Bununla birlikte, Musk’ın kripto paranın fiyatını yükseltmeye yönelik son çabaları boşuna oldu ve bu hamle de fiyatı için hiçbir şey yapmadı. Yazma sırasında DOGE ağındaki toplam node sayısı 1.644 civarındaydı. Bununla birlikte, yeni node’lerin oluşturulması, ağın güvenliğinin sağlanmasına ve işlem ücretlerinin düşürülmesine yardımcı olabilir. Yazının yazıldığı sıralarda, DOGE’nin ortalama işlem ücreti hala Temmuz-Ağustos ortası seviyelerinin üzerindeydi.

Geliştirme, DOGE için büyümeyi güçlendirebilir ve şu anda yapılacak geliştirme faaliyetinde bir artış, memecoin için bir yükseliş tablosu çizerken, node’lerdeli artış ağı daha da zorlayabilir.

Dogecoin sahipleri daha yüksek seviyelerde kar almadı

Tarihsel Para Girişi/Çıkış yükselişi eğilimini vurguladı, bu da karlı adreslerin sayısında bir artış olduğu anlamına geliyordu. Aynı şeyi bu sefer bir düşüş izlese de, Dogecoin fiyatlarını koruduğu için düşüş şansı zayıf görünüyordu. Ek olarak, bakiyeli toplam adreslerdeki istikrarlı bir artış, Dogecoin için daha az gözlenen bir eğilim olan, sahiplerinin bu kadar yüksek fiyatlarla kar elde etmedikleri anlamına geliyordu. Dolayısıyla, yakın gelecekte DOGE için aynı sayıda boğa ve ayı ile 0,367 doların üzerinde bir ralli makul olsa da, mücadelesi devam edecek. Bununla birlikte, sabit bir düşüş gören aktif adreslerdeki bir baskı, bir ralliyi körükleyebilir.

Dogecoin (DOGE)’in 1 dolara ulaşması için bu “anahtar” faktöre ihtiyacı var

Son derece popüler memecoin olan DOGE, bu yıl birçok beklentiyi aştı. Güncel verileriyle, kripto para sosyal medya analiz platformu LunarCrush’a göre DOGE, 24 saat içinde sosyal hacim bazında 1 numaralı “meme” tabanlı kripto para birimi oldu.

8. en büyük token, geçmişte topluluğundan büyük bir desteğe tanık oldu. Aslında Tesla CEO’su Elon Musk ve milyarder yatırımcı Mark Cuban, Dogecoin’i açıkça desteklediler. Ayrıca, takma adlı kripto analisti ve trader’ı “Altcoin Sherpa” aşırı yükseliş hikayesini tweetl’edi. Ek olarak, argümanı desteklemek için bir teknik analiz ektedir. Tweet’ine göre, DOGE’nin orta vadede 1 dolara ulaşması sadece bir zaman meselesiydi.

Justin Bennett: Dogecoin yatırımcı sabırlı olmalı

DOGE’nin şu anki fiyatı göz önüne alındığında, kesinlikle uzun bir yolu var ve yatırımcılarından biraz sabır gerektirebilir. Başka bir analist, Justin Bennett şunları söyledi:

DOGE, öldüğünü sandığınız an, dışarı çıktığınızda, sensiz havalandığı yerlerden biri.

Aşağıdaki çizelge onun iyimserliğini açıklıyor.

Justin Bennett devamında şunları söyledi:

27’lerdeki pozisyonumun ikinci yarısında sabırlı olmak. Henüz girmediyseniz sabır önemlidir. Ya 0,295 dolara düşer ya da 0,31 doları geri alırsınız. Zaten girmeseydim bu şekilde yaklaşırdım.

Buna ek olarak, analist Scott Melker, DOGE’nin fiyatının kısa süre içinde 0.35 dolar işaretine geri döneceğini belirtti.

Farklı değişim platformları Dogecoin’i listeledi. Yılbaşından bugüne (YTD) dönemde, DOGE-USD %6508 gibi devasa bir noktada duruyor. Dolayısıyla soru şu ki, DOGE önümüzdeki günlerde yeni zirvelere ulaşacak mı, uzmanlara göre bunu sadece zaman söyleyebilir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap