1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Bu Göğüs Coin, Binance Piyasalarına Girdi! Fiyat Sıçradı

Bu Göğüs Coin, Binance Piyasalarına Girdi! Fiyat Sıçradı

featured

Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu, dünyanın en büyük kripto ticaret platformunun Amerikan yan kuruluşu olan Binance.US’ta işlem görmeye başladı. Bu ayın başlarında, Coinbase Pro’da listelendi ve bu da %30’luk etkileyici bir fiyat artışıyla sonuçlanmıştı. Şimdi SHIB, ani bir ivmeyle 0.000006861 dolardan işlem görüyor. İşte bazı ayrıntılar…

Borsalar meme coin için yarışıyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Mayıs ayında Binance, Ethereum tabanlı kripto para birimi SHIB’i, yüksek riskli işlemler tercih eden trader’ler için uyarlanmış yenilikçi bir kategoride listeledi. Rakip FTX borsası, aynı zamanda SHIB token için destek ekledi. Şimdi, Shiba Inu’nun piyasa değeri 10 Mayıs’ta 13,83 milyar dolarla zirve yaptı ve şu anda bu seviyenin %80 altında işlem görüyor. Binance’de, Shiba Inu için kilit borsa olmaya devam ediyor ve SHIB/USDT ticaret çifti tek başına kripto para biriminin toplam ticaret hacminin yaklaşık %20’sini oluşturuyor.

SHIB ile Huobi, Poloniex ve diğer borsalarda işlem yapılabilir

Dogecoin (DOGE)’in en güçlü rakibi, büyük kazançları ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in, bir hayır kurumuna 1 milyar dolar bağışladıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde 6 milyar dolarlık SHIB token yakmasıyla büyük değer kazandı. Shiba Inu rallisinin, oldukça hızlı soğumasına rağmen, dünyanın en büyük borsalarından bazılarındaki son listeleme haberleri, ilk 50 kripto para birimi arasına oynayabileceğini gösteriyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap