1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Bu fotoğrafları Samsung Galaxy Z Fold 3 ile çektik

Bu fotoğrafları Samsung Galaxy Z Fold 3 ile çektik

featured

Üzerinde 5 kamera bulunan katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Z Fold 3 cep telefonunun bu kameralarını kullanarak çektiğimiz fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz.

Telefonda 12 MP ana, 12 MP geniş açı ve 12 MP telefoto olmak üzere üçlü bir ana kamera bulunuyor. Bu ana kameraya iki adet ön kamera eşlik ediyor. Bu ön kameradan ilki telefon açıkken sağ üst kısımda bulunan 4 MP çözünürlüklü ekran altı kamerası.

Diğer ise telefon kapalı iken ön yüzde bulunan 10 MP çözünürlüklü kamera. Samsung bu ikinci ön kameraya kapak kamerası adını veriyor.

Teknolojioku olarak Samsung Galaxy Z Fold 3’ün kamera performansını beğendiğimizi söyleyebiliriz. S20 ve S21 modellerinde gördüğümüz kamera dizilimlerine benzer bir dizilimle gelen telefonda özellikle ekrana gömülü ön kameranın performansı biraz daha düşük olsa da genel olarak iş gördüğünü söylebiliriz.

İlerleyen sayfalarda telefonun ana ve iki ön kamerası ile çekilen örnek fotoğrafları göreceksiniz. Örneklerde kameraların tüm özelliklerini kullanmaya çalıştık ve genel olarak telefonun kamera fonksiyonlarını gösterdik. İşte Samsung Galaxy Z Fold 3’ün kameralarıyla çektiğimiz fotoğraflar.

Telefonun ana kamerasını kullanarak çektiğimiz bir fotoğraf.

Telefonun ana kamerasını kullanarak çektiğimiz bir fotoğraf.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap