1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. BTC ve ETH Düşerken Bu 2 Altcoin Listeleme Haberiyle Uçtu!

BTC ve ETH Düşerken Bu 2 Altcoin Listeleme Haberiyle Uçtu!

featured

Kripto piyasası Perşembe günü bir satışa tanık oldu, ancak yeni borsalarda listelenen altcoin projeleri COTI ve CFX ralli yapıyor. Bu dönemde, ayılar, 26 Ağustos’ta Bitcoin’i gün içi en düşük seviyesi olan 46.250 dolara sürükledi. Şu anda 47.500 dolardan işlem görüyor ve piyasa genelinde bir toparlanma yaşanırken, ilk 20 altcoin’den sadece SOL son 24 saatlik kazancını %20’nin üzerine tutuyor. COTI ve CFX’de ulaştıkları seviyeleri korumaya çalışıyor. Neler yaşandı ve hangi seviyeler kaydedildi? İşte ayrıntılar…

Altcoin COTI Coinbase’de listelendi ve ralli yaptı

Geçtiğimiz saatlerde, günün en iyi performans gösteren kripto para birimi, merkezi olmayan ödemelere odaklanan kurumsal düzeyde bir fintech platformu olan COTI oldu. Fiyatı mevcut seviyesinden önce 22 Ağustos’ta COTI için yükseliş sinyalleri vermeye başladı. Örneğin, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırması olan VORTECS skoru, 22 Ağustos’ta tamamen yeşile döndü ve fiyatın ertesi gün %81 artmasından yaklaşık iki saat önce, 25 Ağustos’ta 79’a tırmanmaya başladı. COTI’de kazanılan bu ivme, altcoin projesinin Coinbase Pro ve Huobi’de listeleneceğinin açıklanmasından sonra geldi. Aşağıdaki grafikte görülen, yaklaşık %65’lik yeşil mum 4 saatte kaydedildi ve şu anda, 5 ay önce ulaştığı 0.573 dolar ATH’sinin %35.07 altında 0.3786 dolardan işlem görüyor.

XYO hacminde belirgin bir büyüme kaydedildi

Bu arada XYO Network’un hacminde de belirgin bir dalgalanma görüldü. Altcoin projesi bir coğrafi bileşenle (jeo-uzamsal) verileri anonim olarak toplayan ve doğrulayan bir cihaz ağından oluşur. Ağdaki izleme cihazlarından elde edilen tüm veriler XYO Blockchain’inde saklanır. XYO Network’un kripto birimi XYO, son fiyat artışından önce 21 Ağustos’ta yükselmeye başladı. XYO’nun son 7 günlük hareketi şu grafiği oluşturdu:

Conflux Network, NFT ekosistemini genişletiyor

Conflux Network, güvenli ve birlikte çalışabilir varlık ve veri akışını kolaylaştırmak için Asya ve Batı toplumlarının toplulukları ve ekonomileri arasında köprü kurma amacına sahip, halka açık, izinsiz bir Blockchain ağıdır. Ağın yerel kripto para birimi CFX, 25 Ağustos’ta bulduğu ve en son Haziran başlarında işlem gördüğü 0.27 dolar dip seviyesinden %40’lık bir çıkış yakaladı. Gün içi en yüksek seviyesi 0.377 doları kaydetti. Şimdi, 5 ay önce ulaştığı 1.70 dolar ATH’sinin %81.33 altında 0.3237 dolardan işlem görüyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap