1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Brezilyalı Elon Musk: Bu 5 Altcoin’den Aldım! Bu Yılın Coin’leri…

Brezilyalı Elon Musk: Bu 5 Altcoin’den Aldım! Bu Yılın Coin’leri…

featured

Önerdiği coin’lerin yükseliş yaşaması açısından bazıları tarafından Brezilyalı Elon Musk olarak adlandırılan ve YouTube’da 42 milyon abonesi olan Felipe Neto, kendisinin sadece Bitcoin ve Ethereum’un büyük bir yatırımcısı olmadığını, aynı zamanda birçok kripto para birimi üzerine bahis oynadığını açıkladı.

Brezilyalı Elon Musk, yatırım yaptığı altcoin’leri açıkladı

Influencer, “Kripto para birimlerine yatırım yapmayan herkes gelecekte pişman olacak” dedikten sadece birkaç gün sonra, bu yıl için altcoin’ler hakkında düşündüklerini açıkladı ve hangi altcoin’lere yatırım yaptığından bahsetti. Cardano (ADA), Solana (SOL) ve PancakeSwap’e (CAKE) yatırım yaptığını ve bunların “bu yılın coin’leri” olduğunu söyledi.

Ayrıca paylaşımında, bu kripto para birimlerini alma fırsatını kaçırmış olmasına rağmen, Terra (LUNA) ve Axie Infinity’nin (AXS) potansiyeline inandığını da belirtiyor. Neto, bunların yalnızca kendi görüşü olduğunu ve “hiçbir değer olmadığını” açıkça belirtti. Piyasanın yüksek bir risk taşıdığını ve influencer dalgasıyla hareket etmemeye çalışmanın önemli olduğuna dikkat çekti.

Bitcoin, Ethereum ve BNB’ye büyük yatırım yaptı

Orijinal tweet’e yanıt olarak Neto, sahip olduğu diğer kripto para birimlerinden bahsetti ve “açıkça” Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) büyük yatırımları olduğunu ve Binance’in kripto para birimi olan BNB’ye yatırım yaptığını belirtti. Neto, acımasız düşüş geldiğinde büyük yatırımlar yaptığını ve zaten büyük bir kâr marjı olduğunu söyledi. Ancak yine de bu kripto para birimlerinin çok büyüyeceğine inanıyor.

Felipe tarafından önerilen kripto paraların tümü, özellikle son zamanlardaki değerlenmesinden sonra en büyük kripto para birimlerinin ilk 3’üne ulaşan ve yalnızca Ethereum ve Bitcoin’in ardından gelen Cardano olmak üzere, hype içinde. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere öte yandan SOL (Solana) da direnç seviyelerini kırıyor ve son haftalarda değer kazanmaya devam etti ve şu anda piyasa değeri ile kripto pazarında 9. sırada yer alıyor.

Brezilya’da YouTube’daki en büyük isimlerden birinin kripto piyasası hakkında bu kadar aktif konuşması ve hatta kripto para birimleri önermesi bile başlı başına ilginç ve birçoğuna göre bu varlıkların ana akım olarak benimsendiğini gösteriyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap