1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten İnanılmaz XRP ve Altcoin Yorumları

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten İnanılmaz XRP ve Altcoin Yorumları

featured

Kıdemli emtia traderı Peter Brandt, erken bir aşamada altcoin’lere yatırım yapıp şimdiye kadar büyük kârlar elde edenleri Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla tebrik etti. Bitcoin’in her adımını bilen analist, yaşına atıfta bulunarak “Yeni bir oyunda bir ‘dinozor’” olduğunu kabul etti. Ayrıca tweet’inde yeni bir XRP paternine işaret etti.

Peter Brandt, XRP grafiği paylaştı

Peter Brandt, bugünkü tweet’inde, altcoin’ler ile yüksek kâr elde edenleri tebrik edip, kendisinin kripto alanında bir “dinozor” olduğunu söyledi. Bu tweet’in altına ise, kripto para için “potansiyel olarak yapıcı” bir patern gösteren bir XRP grafiğinin ekran görüntüsünü paylaştı. Grafiğe göre XRP, ters “baş ve omuzlar” paterni oluşturuyor.

Potansiyel olarak, baş ve omuzlar (normal veya ters), ters yönde hareket etmeye başladığında, fiyat hareketi; varlığın ters hareketi ile karşı karşıya kalır. Altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP’nin baş ve omuz modeli oluşturmasının, ters yönde hareket etmeye başlayacağının göstergesi olduğu düşünülüyor. Bu özel durumda Brandt, uzun vadede XRP’nin potansiyel olarak yukarı yönlü hareket edebileceğini söylüyor.

Brandt, altcoin yatırımcılarından özür diliyor

Sonunda XRP grafiğinin paylaşıldığı tweet dizisinin en başında trader, saygısızlık gösterdiği tüm erken altcoin yatırımcılarından özür diledi. Yatırımcıları, “gerçekten iyi yapılmış bir iş” için tebrik etti ve onları yeni nesil piyasa spekülatörlerinin en iyi temsilcileri olarak nitelendirdi.  Yukarıda bahsedilen XRP grafiğinin ekran görüntüsü, Peter’ın “XRP trenine atlaması” gerektiği yönündeki bir öneriye yanıt olarak geldi.

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere daha önce Brandt, Ripple’a bağlı para birimini küçümseyerek pek çok kez gündeme geldi. Ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunu (SEC), düzenleyici kurum Aralık 2020’nin sonlarında aynı konuda Ripple’a karşı dava açmadan çok önce bir menkul kıymet ilan etmeye çağırdı. Ancak deneyimli trader ve analist, XRP için bu yıl pek çok kez yükselişe yönelik tweet yayınladı. XRP, yazım sırasında yüzde 1.9’luk bir yükseliş ile 1.11 dolardan işlem görüyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap