1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste…

Binance’in Listeleyebileceği Altcoin’ler Açıklandı! İşte Tam Liste…

featured

Bir Twitter hesabı, ticaret hacmi ile en büyük kripto para borsası olarak karşımıza çıkan Binance’in listeleme ihtimali olan altcoin projelerini paylaşıyor. Hesap, Binance ile alakasının ne kadar fazla olduğuna dair çeşitli özelliklere bakıyor. İşte detaylar…

Binance, hangi altcoin projelerini listeleyebilir?

Coinko isimli hesap, projelerin blog’da yer almasına, “Bana soru sor” etkinliklerinde yer almasına, Binance Labs kapsamına girmesine, Binance Mystery Box’ta yer almasına ve Binance’in “Most Valuable Builder Accelator” programına katılım sağlamasına bakıyor ve buna paralel olarak projelere tik atıyor. Yakın zamanda paylaşılan bir listeye göre en çok MyDeFiPet, Bunny Park, Faraland, Xend Finance, Covalent, Tranchess, Refinable, NFTB isimli projelerde tik bulunuyor.

Yine de Coinko, çok fazla “tik” olmasının, Binance’in altcoin’i listeleyeceği anlamına gelmediğinin altını çiziyor. Yalnızca bir ihtimal olduğuna dikkat çekiyor. Yatırımcılar, listeleme haberleri ile coin fiyatlarında ani artış yaşanması gibi sebepler yüzünden bu tarz haberlerini yakından takip ediyor.

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Binance, dün, Gnosis isimli bir altcoin’i listelediğini duyurdu. Bunun ardından Gnosis (GNO) fiyatı, yüzde 40’lık ani bir yükseliş yaşadı. Coin, 290 dolardan 427,45 dolara sıçradı. Ancak, CoinGecko verilerine göre, 5 Ocak 2018’de gördüğü  441,99 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşamadı. Şu anda 302,79 dolara geri çekilmiş durumda.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap