1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Balinalar Bu Altcoin’den Stokluyor: 51 Ayın Zirvesinde!

Balinalar Bu Altcoin’den Stokluyor: 51 Ayın Zirvesinde!

featured

On-chain veri sağlayıcısı Santiment ekibi, son 15 hafta içinde lider altcoin balinalarının cüzdanlarına büyük miktarda ETH eklediğini bildirdi. Bu arada, Ethereum fiyatı grafiklerdeki 3.500 dolar bölgesini yeniden ele geçirdi ve anonim cüzdanlar neredeyse 1 milyar dolar değerinde Ether taşıdı.

Balinalar, lider altcoin projesinde son 51 ayın zirvesinde

Santiment, Ethereum’un şu ana kadar 3.537 dolar seviyesini geri aldığından, balinalara ait en büyük 10 ETH cüzdanının, tuttukları Ether miktarında önemli bir artış gösterdiğini söylüyor. Son 15 haftada, bu soğuk cüzdanlarda depolanan Ethereum miktarı 51 ayın zirvesine yükseldi. Bu, adresler artık dolaşımdaki Ethereum arzının %21,38’ini elinde tutuyor ve Mayıs 2017’nin başından beri ellerinde tuttukları en büyük Ether miktarı.

Balinalar Ethereum’da 1.000.000.000 doları aştı

Kriptokoin.com olarak verilerini paylaştığımız Whale Alert, son 24 saat içinde kripto balinalarının Ethereum (ETH)’da bir milyar dolar değerindeki yerini değiştirdiğini bildirdi. 15.000 ETH’den toplamda 33.000 ETH ile 92.742 ETH arasında değişen altıdan fazla işlem kripto izleyici tarafından fark edildi. Bazılarında, fonlar kripto borsalarına (Binance, Gemini vb.) veya bu borsalardan taşındı, ancak çoğunluğu kripto balinalarının anonim cüzdanları arasında kaydırıldı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap