1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Balina Alarmı: Binance’e Yüzmilyonlarca Ripple Boşaltıldı!

Balina Alarmı: Binance’e Yüzmilyonlarca Ripple Boşaltıldı!

featured

Whale Alert platformu, geçtiğimiz gün, anonim kripto adreslerinden Binance borsasına 103,5 milyon Ripple (XRP) aktarıldığını fark ettiğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, Bithomp analitik platformu tarafından sağlanan veriler, işlemlerin diğer büyük trade merkezlerinden yapıldığını gösteriyor.

Büyük hacimli iki Ripple transfer işlemi tespit edildi

Huobi’den Binance’e 40 milyon XRP ve Bybit borsası tarafından Binance’e gönderilen 63,2 milyon XRP taşıyan iki işlem tespit edildi. İlk transfer için işlem ücreti 0,05 XRP ve ikincisi için 0,000012 XRP idi.

Kaynak:Whale Alert

22 Eylül’de Ripple, Meksika merkezli borsa ve Ripple’ın Latin Amerika bölgesindeki ODL ortağı Bitso’ya 20 milyon token taşırken görüldü. Transfer, Ripple’ın XRP’yi Ripple’ın ötesine taşımak için kullanılan alternatif cüzdanlarından birinden ( müşterilerine ve ortaklarına) RL18-VN’den yapıldı. Bittrex borsasından Upbit’e on iki milyon token gönderildi.

Son birkaç gündür XRP 0,90-1,00 dolar aralığında işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre token, 19 Eylül’de 1,07 dolardan düştükten sonra üç kez 0,89 doları test etti ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %3,35 artışla 0,98 dolardan işlem görüyordu.

Ripple 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap