1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Artık yalnızca FIFA ve PES olmayacak! Yeni futbol oyunu UFL!

Artık yalnızca FIFA ve PES olmayacak! Yeni futbol oyunu UFL!

featured

Son yıllarda, futbol oyunları söz konusu olduğunda FIFA ve PES bu alanda inanılmaz bir hakimiyete sahiptiler. Sonuçta, Play Station 1 oynamaya başladığınızdan itibaren hatırlayabildiğiniz sürece, futbol simülatörlerinin tartışmaları her zaman bu iki büyük destansı oyun arasında olmuştur.

Ancak, bu kadar yıldan sonra nihayet bu ikisine uyacak bir rakip kendisini gösterdi. Futbol oyun pazarı artık bu ikiliden üçlüye geçecek gibi görünüyor. UFL futbol oyunu resmi olarak duyuruldu.

Yeni futbol oyunu UFL yolda!

Bu yeni oyunun piyasaya çıkar çıkmaz, büyük oyun platformlarında kullanıma sunulacağının duyurulacağı bildiriliyor. Çünkü başlangıç olarak, tüm oyuncuların kendi kulüplerini oluşturmaları ve 5000’den fazla lisanslı oyuncuya sahip olmaları mümkün olacak. Bu nedenle, ana amaç diğer çevrimiçi oyuncularla yüzleşmek ve ligin zirvesine ulaşmak olacak.

Oyun, FIFA’nın aksine her yıl yeniden çıkmayacak, düzenli güncellemelerle kendini yeni tutacak. Tamamen ücretsiz oynanabilecek olan UFL, aynı zamanda pay-to-win mantığına mahal vermeyeceğini iddia ediyor.

Bu oyundan sorumlu olan stüdyo Strikerz Inc.’den başkası değildir. Oyunun büyük sloganı “Fair to Play”, başka bir deyişle “Adil Oynamak”. Bu yeni oyun piyasaya çıkar çıkmaz oynaması ücretsiz bir oyun olacağı için oyunun, oyun içi satın alımlara odaklanması gerektiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap