1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Analist “DOT, AVAX, Cosmos ve SUSHI” Varsayımlarını Verdi!

Analist “DOT, AVAX, Cosmos ve SUSHI” Varsayımlarını Verdi!

featured

Kripto analisti ve trader Jason Pizzino, altcoin piyasası toparlanmaya devam ederken Cosmos (ATOM), Avalanche (AVAX) ve iki kripto para birimini yakından takip ettiğini söyledi. Pizzino, analizlerinin genelinde bir düzeltme sonrası giriş için uygun seviyeleri paylaşıyor. Şu anda inceleyeceğimiz altcoin’lerin bir fiyat keşfi modunda olduğunu söyleyebiliriz. Analist bu seviyeleri belirliyor…

Jason Pizzino Cosmos (ATOM) fiyatında bu seviyeleri görmek istiyor:

Altcoin projesi Cosmos (ATOM), birbirleriyle ölçeklenmek ve birlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir Blockchain ekosistemine güç veren bir kripto para birimidir. Kripto uzmanı, fiyat artışına devam etmeden önce ATOM fiyatını 30 ile 37 dolar arasında görmek istiyor:

O güzel konsolidasyonu yakalarsak, bize biraz dinlenme süresi verin, sonra tekrar yola çıkarız. Tatlı görünüyoruz. Görmek istediğimiz tam olarak bu.

Cosmos (ATOM) fiyatı yazım sırasında keşif modundaydı:

Jason Pizzino, Cosmos (ATOM)’dan sonra DOT fiyatı için bu aralığı belirliyor:

Yakın tarihli Youtube videosunda Pizzino, birlikte çalışabilirlik Blockchain platformu Polkadot (DOT)’un kısa bir bekleme süresinden sonra yaklaşık 50 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi:

Bir, bir veya iki yukarı hareket için konsolidasyon görmek istiyoruz, (28 dolara) geri dönün, konsolide edin ve ardından yukarı hareket. DOT ticareti için olumlu bir sonuç için aradığım seçenekler bunlar.

Analiste göre altcoin AVAX fiyatı ikinci hamle öncesinde konsolide olabilir

Akıllı sözleşme platformu Avalanche’a bakan Pizzino, bir sonraki ayağı ateşlemeden önce Avalanche (AVAX)’nin konsolide olmasını beklediğini söylüyor.

Düzeltmeyi önceki bölgelere (45 dolar) düşürürsek, bu, tekrar yola çıkmadan önce konsolidasyon döneminde daha fazla zamana ihtiyacımız olacağı anlamına gelir… Bir sonraki hamleden önce konsolidasyonu görmek istiyorsunuz. Şu kaçışa katıl. Bu, daha güçlü görünen bir kripto para birimi.

AVAX yazının yazıldığı sıralarda 75.32 dolar ATH’sini test ediyordu:

Peki, SushiSwap (SUSHI)

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Jason Pizzino’nun radarındaki son altcoin, otomatik piyasa yapıcı (AMM) SushiSwap (SUSHI) oluyor. Pizzino, SUSHI’nin yükseliş trendini sürdürmek için kritik seviyelerin üzerinde kalması gerektiğini söylüyor:

Bu seviyeleri tutmamız şartıyla makul bir kurulumda, yani 14 dolar civarında. Tabii ki, 12 doların altına düştüğünü görmek istemiyorum ve en kötüsü, buradaki bu seviye, yaklaşık 9,50 dolar çünkü bu sizin yüksek dip seviyeniz… Eğer dipler kırılmaya başlarsa, o zaman bu bir düşüş trendi olarak kabul edilir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap