1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. Analist, Bu 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Derin Cepliler Topluyor!

Analist, Bu 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Derin Cepliler Topluyor!

featured

Kripto para alanında genellikle geliştirme miktarı, güçlü ekosistem gibi faktörler; kriptonun diğer platformlar arasında popülerlik kazanmasına neden oluyor. Birçoğuna göre popüler altcoin Polkadot ve buraya bağlı ekosistem Kusama da bunlardan biri. Popüler analist Lark Davis, Polkadot ve Kusama ekosisteminde neden “bullish” olduğunu, dün paylaştığı bir tweet dizisinde açıkladı.

Polkadot ve Kusama: Lark Davis’in bullish olduğu 2 altcoin

Yazım sırasında Polkadot fiyatı 35.77 dolardan işlem görüyor. Coin, ağdaki gelişmelere rağmen 49.35 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH’sinden) çok daha düşük seviyelerde.  Bu arada, “canary coin” Kusama fiyatı 426.35 dolar ve 24 saatin en yüksek seviyesi 439.4 dolara ulaştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Kusama (KSM), parachain müzayedelerinin ilk turunu başarıyla tamamladı ve şimdi ikinci turda. İlk beş parachain, tedarikin yüzde 10’unun bağlanmasıyla sonuçlandı. İşte bu yüzden popüler analist Lark Davis, Polkadot ekosistemi konusunda oldukça iyimser.

Lark Davis, tweet dizisinin başında parachain’ler hakkında konuşuyor. Yukarıda bahsettiğimiz parachain müzayedesinin yıldızı Moon River’dı. Analiste göre KSM’de zirveden almış olsanız bile MOVR kripto parasında 10 kat kârda olurdunuz. Davis, destekleyenlerin çoğunun 20, 100 katlık yükselişler yaşadığına dikkat çekiyor. Parachain müzayedeleri sonunda KSM’lerin geri alınmasının ise, bu ekosistemin para kazandırdığının sağlam bir kanıtı olduğunu düşünüyor.

DOT, hedge fonları tarafından yaygın bir şekilde tutuluyor

Ayrıca Polkadot ekosisteminin genişliğine de dikkat çeken Lark Davis, Polkadot’un geliştirici taahhüdü açısından en büyük zincirlerden biri olduğunu söylüyor. DOT ve KSM birlikte herkesten daha fazla geliştirici etkinliğine sahiptir, KSM geliştirici etkinliği açısından 2 numaradadır. Ayrıca Messari’den gelen veriler, DOT’un hedge fonları ve risk sermayesi tarafından en yaygın olarak tutulan likit varlık olmaya devam ettiğini gösteriyor. Lark Davis, bu konuda, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Polkadot aynı zamanda risk sermayeleri ve hedge fonları tarafından en çok tutulan varlıktır. Yani derin cepliler, DOT topluyor.

Analist, özetle, Polkadot ekosisteminin istikrarlı bir şekilde büyüdüğüne dikkat çekiyor. Coin’lerin, gelişmeler göze alındığında, düşük değerde olduğunun altını çiziyor. Analist, “Bütün bunlar oluyor ve Polkadot daha önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine bile geri dönmedi!” diyor. Son olarak, “Kripto kazanmak için KSM veya DOT satın alın ve stake edin,” ifadelerini kullanıyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap