1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. 4 Analist DOGE Varsayımlarını Açıkladı: Bu Düzeyler Geliyor!

4 Analist DOGE Varsayımlarını Açıkladı: Bu Düzeyler Geliyor!

featured

Uzun bir süredir piyasa değerine göre yedinci sırada yer alan ve Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde bu konumunu Solana’ya kaptıran Dogecoin (DOGE), 0.30 dolarlık kritik seviyeyi yeni yeni aşmaya başladı. Yazım sırasında 0.311 dolardan işlem gören Dogecoin, son 24 saatte yüzde 3.4 yükseldi. Peki, en ünlü meme-coin’i için sırada neler var? İşte analistlerin görüşleri…

Analistlerden Dogecoin (DOGE) tahminleri

Dün erken saatlerde, önde gelen kripto para analisti ve traderı Scott Melker (The Wolf of All Streets), Dogecoin’in fiyatının çok yakın bir gelecekte 0.35 dolara geri dönmesini beklediğini söyledi. Melker’ın DOGE için kısa vadeli fiyat hedefi, DOGE/USDT fiyat grafiklerinin teknik analizine dayanmakta. Melker, “DOGE, 0.35 dolara yeniden yükselmeye hazır görünüyor,” ifadelerini kullandı.

Bir başka kripto analisti Justin Bennet, 66 binden fazla Twitter takipçisine, eğer DOGE’ları varsa tutmaya devam etmelerini ve vazgeçmemeleri gerektiğini söyledi. Analist, “DOGE, öldüğünü sanıp çıktığın ve ardından sensiz yükselişe geçenlerden biri,” dedi. Ayrıca bazı seviyelere dikkat çekerek “Henüz alana girmediyseniz sabır önemlidir. Ya 0.295 dolara düşer ya da 0.31 doları geri alır,” ifadelerini kullandı. Bir kullanıcının “0.31 doları kırarsa 0.35 dolara doğru mu kırılır?” sorusuna ise “Fikir bu yönde,” diye cevap verdi.

Altcoin Sherpa: Dogecoin 1 doların üzerine çıkacak

DOGE’da Scott Melker veya Justin Bennett’ten çok daha fazla yükselişe geçen bir kişi, orta vadede DOGE fiyatının 1 doların üzerine çıkacağına inanan anonim kripto analisti ve influencer “Altcoin Sherpa”dır. Analist, “Asıl soru DOGE’un 1 dolara çıkıp çıkmayacağı değil, ne zaman çıkacağıdır,” diyerek bir grafik paylaştı.

Popüler, anonim bir Dogecoin analisti ve influencerı olan “itsALLrisky”, 183 binden fazla takipçisine, esasen Dogecoin topluluğunun tutkusuna ve Tesla ve Space X CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin’e olan düşkünlüğüne inanıyorsanız, o zaman yükselişe geçmemenin zor olduğunu söylediği bir tweet attı.

Son olarak kripto para sosyal medya analiz platformu LunarCRUSH yakın bir zamanda Dogecoin’in son 24 saat içinde sosyal hacim açısından 1 numaralı meme tabanlı kripto para birimi olduğunu açıkladı.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap