1. Ana Sayfa
  2. Dijital Dünya
  3. 3 Milyarder Onayladı: ADA, ETH Uygun lakin Bu Altcoin’in Zamanı!

3 Milyarder Onayladı: ADA, ETH Uygun lakin Bu Altcoin’in Zamanı!

featured

Shubham Pandey’e göre, son zamanlarda, özellikle 7 Eylül’deki piyasa çöküşünden sonra, altcoin’ler Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor. Örneğin, dünyanın en büyük kripto para biriminin dominansı bir darbe aldı ve yazının yazıldığı sırada %41.4’ün biraz üzerine düştü. Aksine, piyasa, diğer köklü kriptolar ADA ve ETH’nin yükseldiğini gördü. Bu bulgular bir şey ifade ediyor mu? Analist Shubham Pandey cevaplıyor…

BlockchainCentre’a göre bu bir “Altcoin ayı” olabilir

Bu görüş, kripto yatırımcılarının birçoğu tarafından benimsenen bir inançtır. Sadece taraftarlar tarafından değil, aynı zamanda eski Beyaz Saray çalışanları tarafından da söylenmektedir. Daha spesifik olarak, eski bir Beyaz Saray Basın Sekreteri, bazı altcoin’lere fazlasıyla güveniyor. CNBC ile yaptığı röportajda SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, Ethereum, Cardano (ADA) ve Algorand’da yükselişe geçtiğini iddia etti. Sebebin altcoin projelerinin “harika kullanım durumları”olduğunu söyledi:

El Salvador haberlerinin bir sonucu olarak zirveye ulaştığını hissettim. Sistemde çok fazla kaldıraç vardı ve son 48 saat içinde sistemden çok fazla kaldıraç patladı. Talep ve temellerin devam ettiğini söyledikten sonra.

Eski Beyaz Saray çalışanına göre,

Bu alanda pek çok harika şey oluyor… Daha fazla dijital uygulama gerçekleştikçe, bu altcoin’lerin bazıları, Algorand veya Cardano gibi şeyler veya Ethereum gibi şeyler yükselmeye devam edecek çünkü onlar için gerçekten harika kullanım durumları var.

Anthony Scaramucci’ye göre bu altcoin bir değer deposu olabilir

Bununla birlikte, uzun süredir Bitcoin destekçisi olan Scaramucci, Ethereum’un bir “değer deposu” varlığı olma yolunda olabileceğini de ekledi:

Bence Ethereum için çok büyük bir pazar var ve Ethereum’un iyi temelleri olduğunu ve büyüyeceğini tahmin ediyorum.

Ancak hepsi bu değildi. Aylardır, ETH’nin fiyat performansına rağmen, altcoin’in kurumsal olarak benimsenmemesi konusunda birkaç endişe vardı. Ancak bu, Scaramucci’nin bir soruya şu iddiada bulunarak yanıt vermesiyle yakında değişebilir:

Gelecekte bir Ethereum fonumuz olabilir mi? Evet, kesinlikle yapabiliriz. Söylediğiniz her şey, NFT’ler için doğru ve Ethereum’un etrafındaki teknoloji, onu yapışkan bir kripto para birimi, bir değer deposu ve insanların işlem yapacağı bir şey haline getirecek.

BTC ve ETH yanında bir diğer altcoin: Cardano (ADA)

Uzmanlara göre Cardano, anlaşılır bir şekilde, yöneticinin heyecanlandığı başka bir altcoin projesi. ADA’nın son zamanlarda yeni ATH’lere ulaşması ve 12’sinde, Alonzo mainnet yükseltmesini beklerken, bu beklentiler garanti altına alındı. Bununla birlikte, yöneticinin 17. sıradaki Algorand (ALGO) için özellikle iyimser göründüğünü belirtmekte fayda var. Yazım sırasında, %75’in üzerinde haftalık bir artışın ardından 2 doların çok üzerinde işlem görüyordu. Aslında, SkyBridge Capital şefi alt hakkında tweet bile attı ve şu yorumu yaptı:

SolanaYaz’dı. Şimdi AlgoSonbahar mı olacak?

Ancak, bu tür duyguları paylaşan tek kişi o değildi. Mike Novogratz şunları söyledi:

ALGO ile ilgili tüm harika şeyler nelerdir. Grafik iyi görünüyor. Kesin ve diğer L1’lere karşı.

Dahası, Spartan Group’tan Jason Choi’ye göre,

ALGO’nun fiyatı, çılgınlık başladıkça OI’de çarpıcı bir artışla, şimdilik temel değerlerin çok ötesine geçti.

Söylemeye gerek yok, Kriptokoin.com olarak paylaştığımız analistlerin yukarıda bahsettiği altcoin’ler, fiyat yörüngelerini takip etmeye devam ederse, “Altcoin ayı” iyi ve gerçekten burada olabilir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap