İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kişisel
  3. 2019 trend ahşap çanta modelleri ”Your handBangs”

2019 trend ahşap çanta modelleri ”Your handBangs”

featured

Ahşap denince bir dönem sadece plajda kullandığımız çantalar artık son bir kaç yılda gündelik hayatımızda vazgeçilmezimiz oldu! Özellikle trend aksesuarlar arasında yer alan ahşap çantalar şekilde ve model değiştirerek 2019 yılında da vazgeçilmez çantalar arasında yer alıyor! Bu yılda vitrinlerde sık sık görebileceğiniz ahşap çanta modellerini bir araya getirdik!

Son yıllarda hemen hemen her kombinle uyum sağlayan birbirinden farklı ahşap çantalar bu yılda gözdeler arasında yerini aldı. Hayatınızın bir çok farklı alanında farklı kombinlerle tamamlayabilirsiniz.

2019 yılında da trend parçalar arasında yer alan ahşap çantalar bu yıl üzerindeki ”Your HandBags” motifleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sonbahar renkleriyle hem şık hem sportif duran bu çantalar üzerinde kanaviç ve ter kırma gibi ipliklerle işleniyor.

Masif ahşaptan üretilen bu çantaların trendler arasında olmasının en büyük nedenlerinden biri de kültürel motifleri bulundurmasıdır. Uzun süreli kullanabileceğiniz ve oldukça dayanıklı olan bu çantalar ”el emeği göz nuru” dediğimiz bu çantalar aynı zamanda bir çok Anadolu kadınına iş fırsatı da sunuyor!

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Besle kargayı , oysun gözünü deyimi ile çıktığımız bu yolda , yazılarımız ve özgün tarzımız ile sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yap